Socialinių išmokų klausimais prašome kreiptis šiuo tel. Nr.: 8 700 35545

Naujienos


Senjorų dienos centre „Atgaiva“ minėta Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena
2016-10-07

2016-10-06 senjorų dienos centre „Atgaiva“ susirinko gausus būrys pagyvenusių žmonių. Kaip ir kasmet jie buvo kviečiami į tradicinį renginį, skirtą paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Susirinkusius senjorus sveikino Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos lėlių teatro „Šeškiukai“ vaikai senjorams dovanoję linksmą spektaklį „Trys paršiukai“. Skambėjo nuotaikingos dienos centro ansamblio dainos bei poezija. Šventės pabaigoje senjorams buvo įteiktos dovanėlės, gautos iš rėmėjų. Senjorai vaišinosi darbuotojų keptais pyragais bei arbata, skambant akordeono muzikai bendravo ir šoko. 


Edukacinė ekskursija Amatų mokykloje „Sodžiaus meistrai“
2016-09-30

2016 m. rugsėjo 28 d., bendradarbiaujant su Antakalnio bendruomene, Vilniaus m. socialinės paramos centro vaikų dienos centro „Labirintai“ lankytojai vyko į edukacinę ekskursiją Amatų mokykloje „Sodžiaus meistrai“, Trakų raj. Šioje mokykloje jaunuoliai gali rinktis mokytis vieną iš 6 specialybių: dailidės, baldžiaus, stogdengio, virėjo, konditerio ir aplinkotvarkos darbuotojo.


Ekskursijos metu vaikai ir jaunuoliai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, kurios
padėjo pažinti naujas specialybes, per praktiką suprasti, ar jos būtų įdomios ateityje galvojant apie savo profesijos pasirinkimą ir integraciją į darbo rinką. Padėka „UNO Park Vilnius“
2016-09-28

Nuoširdžiai dėkojame „UNO Park Vilnius“ vadovui Donatui Lukauskui, suteikusiam galimybę Verkių seniūnijos nepasiturinčių šeimų vaikams išbandyti savo jėgas ir drąsą parko trasose. Taip pat esame dėkingi šio parko darbuotojai Vitai Savickaitei ir visiems komandos nariams, kurių dėka vaikai patyrė naujų įspūdžių, džiaugsmingų nuotykių.
 

Vilniaus socialinis darbuotojas 2016
2016-09-19

Rugsėjo 15 d. įvyko Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos Vilniaus skyriaus narių sąskrydis, skirtas paminėti artėjančią Socialinio darbuotojo dieną. Ta proga buvo renkamas „Vilniaus socialinis darbuotojas 2016“. Iš 15-os pretendentų geriausio šių metų Vilniaus socialinio darbuotojo vardas ir apdovanojimas atiteko BĮ Vilniaus miesto socialinės paramos centro Socialinių paslaugų namuose skyriaus vyriausiajai socialinei darbuotojai Lucijai Luzginovai. 


PADĖKA ,,DINO PARKAS OZAS“
2016-09-15

Nuoširdžiai dėkojame ,,Dino parkas Ozas“ administracijai ir darbuotojams už suteiktą galimybę Šnipiškių seniūnijos sunkiai besiverčiančių šeimų vaikams nemokamai apsilankyti parke ir pasisemti neišdildomų įspūdžių, apžiūrint eksponatus bei smagiai pašėlti įrengtose žaidimų aikštelėse. 


 

KVIEČIAME DALYVAUTI APKLAUSOJE
2016-09-08

Tėvų vaidmuo vaikų alkoholio, tabako ir narkotikų vartojimo prevencijoje labai svarbus, todėl siekiant išsiaiškinti, kokios informacijos ir įgūdžių trūksta tėvams, auginantiems mokyklinio amžiaus vaikus, kokiose veiklose, galinčiose suteikti daugiau žinių ir įgūdžių, jie norėtų dalyvauti, kiek jie bendrauja su savo vaikais apie alkoholio, tabako, narkotikų ir kt. medžiagų keliamą žalą, kiek tėvams skirta informacija juos pasiekia, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas šiemet vykdo mokinių tėvų apklausą. Maloniai kviečiame tėvelius dalyvauti apklausoje, kurią rasite paspaudę šią nuorodą: http://ntakd.lrv.lt/lt/apklausos/mokiniu-tevu-apklausa

 

Taipogi raginame susipažinti su informaciniu leidiniu tėvams apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją „Vaikai seka tėvų pavyzdžiu“: http://ntakd.lrv.lt/lt/prevencija/psichoaktyviuju-medziagu-vartojimo-prevencijos-kampanijos.


 

Išvyka į „Kukurūzų labirintą“
2016-08-29

2016 m. rugpjūčio 24 d. Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centras „Bičiulis“  apsilankė „Kukurūzų labirinte“. „Kukurūzų labirintas“ įsikūręs kelio Vilnius – Trakai 16 kilometre, šalia „Pakelės svetainės”. Jo dydis – 2,7 ha, o bendras takelių ilgis – 3 km. Šiais metais labirintas išraižytas  Motociklininko silueto pavidalu. Prieš pradedant keliauti kukurūzų labirintu, dalyvius pasitiko vadovė, kuri paaiškino, kaip rasti teisingą kelią ir nepasiklysti painiajame labirinte. Vaikai puikiai orientavosi erdvėje ir saugiai rado išėjimą. Radus sėkmingą kelią, vaikų laukė ir kitos pramogos: ančiukų lenktynės, lobio ieškojimas kukurūzuose, vamzdinės supynės, tranzitas per šiaudų bedugnę, gravitacinis nusileidimo vamzdis, vaikai išmėgino burbuolių gliaudyklę ir kt. Visiems dalyviams ši išvyka suteikė daug potyrių ir gerų emocijų.


Už nuostabią kelionę labirintu ir kitas pramogas vaikams nuoširdžiai dėkojame „Kukurūzų labirinto“ įkūrėjui Sauliui Kaminskui. 


Vaikų dienos centrai dalyvavo edukacinėje – pramoginėje išvykoje po Trakų apylinkes
2016-08-29

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centrų „Labirintai“, „Bičiulis“ ir „Savi“ lankytojai 2016 m. rugpjūčio 9 d. dalyvavo edukacinėje – pramoginėje dienos išvykoje į Dalgedų kaimo turizmo sodybą, įsikūrusią ant Vilkokšnio ežero pakrantės, ir pažintinėje ekskursijoje po Trakus, kuri finansuota Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto lėšomis.

 

30 vaikų turėjo galimybę turiningai ir prasmingai praleisti vasaros atostogų dieną etnografinėje Dalgedų kaimo turizmo sodyboje, kurioje puoselėjamas Tautinis kultūrinis ir kulinarinis paveldas. Vaikai susipažino su duonos kepimo papročiais, etnografiniame name, kuriame yra tradicinė duonkepė krosnis ir surinkti senoviniai buities rakandai, prie šimtmečius menančio stalo, kiekvienas vaikas suformavo sau duonos kepalėlį. Kol duonelė kepė, vaikai išmoko atskirti grūdus, iš kurių kepama naminė duona, sužinojo apie duonos kelią nuo sėjos iki tešlos užmaišymo ir pašovimo į krosnį, duonos kepimo tradicijas. Vaikai buvo supažindinti su mūsų protėvių gyvenimo būdu, papročiais, tuometiniais vaikų žaidimais. Vėliau visi kartu sėdo prie bendro vaišių stalo, pasidalino įspūdžiais, geriau susipažino vieni su kitais, smagiai leido laiką jaukiame gamtos kampelyje. Išvykos pabaigoje vaikai dalyvavo pažintinėje ekskursijoje po Trakus, kurios metu aplankė senąją istorinę Lietuvos sostinę bei ežerų apsuptą Trakų pilį.


Apsilankymas „Snow arenoje“
2016-08-22

2016 m. rugpjūčio 17 d. Vilniaus miesto socialinės paramos centro Pagalbos šeimai skyriaus socialinės darbuotojos kartu su vaikais prisijungė prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ir Druskininkų “Snow arenos” projekto “Džiaukimės ką turime Lietuvoje” veiklos – išmėginti uždarų kalnų slidinėjimą. Kadangi visiems dalyviams tai buvo pirmas susipažinimas su „Snow arenos“ pramogomis, instruktorius Lukas Feoktistovas vaikams paaiškino pagrindines slidinėjimo taisykles ir principus. Įsisavinę slidinėjimo pradžiamokslį, vaikai labai džiaugėsi, jog netrukus jie patys galėjo savarankiškai slidinėti tiek pradedančiųjų ir tiek pagrindiniame arenos šlaite.

 

Už žiemos pramogą vasaros metu ir pietus nuoširdžiai dėkojame Druskininkų „Snow arenos“ generaliniam direktoriui Andriui Stasiukynui ir pardavimų vadybininkei Nijolei Bazienei, UAB „Kautra“ Vilniaus filialo vadovui Karoliui Kairaičiui ir Druskininkų filialo vadovui Artūrui Baigiui dėkojame už nuoširdų bendradarbiavimą ir suteiktą galimybę vaikams nuvykti į Druskininkus.


Senjorų dienos centre „Atgaiva“ svečiavosi Rimvydas Širvinskas - Makalius
2016-08-16

2016 m. rugpjūčio 9 d. senjorų dienos centre „ Atgaiva“ susirinko kelionėms  neabejingi senjorai. Popietės metu senjorai turėjo galimybę susipažinti su kelionių ekspertu Rimvydu Širvinsku – Makaliumi. Klausantis įdomių pasakojimų apie neregėto grožio Maldyvus, įdomiuosius Filipinus, paslaptingąjį Tailandą ne vienas mintimis nusikėlė į šiuos kraštus. Susitikimo metu svečias ne tik pasidalijo įspūdžiais iš įvairių aplankytų šalių, tačiau ir skatino senjorus nenustoti keliauti ir atrasti naujas vietas, dovanodamas senjorų dienos centrui „Atgaiva“ knygą „Europa. Turisto žinynas“. Išlydėjus svečią senjorai neskubėjo namo vartė dovanotą knygą, diskutavo apie keliones bei patys pasidalijo savo prisiminimais iš aplankytų pasaulio šalių.


Esame dėkingi Rimvydui Širvinskui – Makaliui už skirtą laiką senjorams, šiltą, gražų bendravimą bei be galo įdomų ir įkvepianti pasakojimą. «  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  »

Svetainės medis