Socialinių išmokų klausimais prašome kreiptis šiuo tel. Nr.: 8 700 35545

Naujienos


Senjorų dienos centrai dalyvavo socialinėje kojinaičių mezgimo akcijoje, skirtoje kūdikių ir globos namų vaikams
2016-12-22

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centrų „Diemedis“ ir „Atgaiva“ lankytojos dalyvavo socialinėje kojinaičių mezgimo akcijoje „Sušildykim vieni kitus“, kurią inicijuoja Aleksandro Gridino labdaros fondas, ji skirta kūdikių ir globos namų vaikams. Senjorės dovanojo 90 porų savo rankomis numegztų šiltų kojinių vaikams. Fondo atstovė Daiva Kuliešiūtė nuoširdžiai padėkojo akcijos dalyvėms senjorėms, įteikdama dienos centrams ir senjorėms padėkos raštus. Nuoširdžiai dėkojame mieloms dienos centrų lankytojoms už dalyvavimą šioje socialinėje akcijoje.   

 

 


 

Kviečiame neįgalius vaikus auginančias šeimas užpildyti anketą su vaiko svajonėmis
2016-12-19

 

 


Kviečiame prisijungti prie vaikų svajonių išsipildymo!
2016-12-09

„Vaikų svajonės“ – tai savanoriška iniciatyva, kuria siekiama išpildyti kuo daugiau sudėtingomis socialinėmis sąlygomis augančių vaikų svajonių ir padovanoti jiems išsvajotas kalėdines dovanas. Projekto svetainėje www.vaikusvajones.lt talpinamos 2-14 m. amžiaus vaikų svajonės, kurias Jūs galite pasirinkti ir išpildyti.


Šis projektas suteikia galimybę vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms, o geraširdžiams ir socialiai atsakingiems žmonėms – galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo, įgyvendinant vaikų svajones.

 

Kviečiame prisijungti prie akcijos bei prisidėti prie vaikų svajonių įgyvendinimo.

 

Daugiau informacijos: www.vaikusvajones.lt


 

Vilniaus miesto socialinės paramos centras įspėja gyventojus netikėti moterimi (-is), prisistatančiomis centro darbuotojomis ir siūlančiomis pagalbą, rūpinantis asmeniu
2016-11-25

Gyventojai informavo, kad jų namuose lankėsi dvi moterys, kurios prisistatė esančios Socialinės paramos centro darbuotojos, ir pranešė, kad jos suteiks pagalbą, rūpinantis asmeniu.

Pranešame, kad tai nėra įstaigos darbuotojos, ir atkreipiame dėmesį, kad darbuotojai, teikdami socialines paslaugas ir lankydamiesi pas gyventojus namuose, pateikia darbo pažymėjimą.


Gyventojams patariame, prieš priimant siūlomą pagalbą ar prašant paramą duoti pinigais ar daiktais, išsiaiškinti pagalbą siūlančio ar paramą renkančio fizinio ar juridinio asmens įgaliojimus ir tikslus (paprašyti darbo pažymėjimo ir pan.).       

 

Sulaukus panašių apsilankymų, siūlome operatyviai perduoti informaciją bendrosios pagalbos telefono numeriu 112.


Gerumo akcija senjorams – „Susitikim prie kavos puodelio“
2016-11-22

Lapkričio 25 dieną sostinėje prasidės jau 16-oji gerumo akcija senjorams – „Susitikim prie kavos puodelio“.


 

Padėka keramikos studijai „Lipdau puodą“ ir Augustei Maziukaitei
2016-11-22

Dėkojame keramikos studijai „Lipdau puodą“ ir Augustei Maziukaitei už socialinę iniciatyvą – vaikų dienos centro „Labirintai“ lankytojams padovanotą pirmąjį keramikos užsiėmimą. Smagiai ir turiningai praleidę laiką ir susipažinę su molio lipdymo, puošybos, glazūravimo technikomis vaikai nekantraudami laukia išdegto rezultato – savo rankomis pagamintų molio dirbinių.

 

 


Pasidalijimas gerąja patirtimi
2016-11-11

BĮ Vilniaus miesto socialinės paramos centro Socialinių paslaugų namuose ir Pagalbos šeimai skyriuose 2016-11-07 apsilankė BĮ Kauno miesto socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai. 


Susitikimo metu su kolegomis buvo pasidalinta patirtimi, įgyvendinant Europos  socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą „Integralios pagalbos teikimas Vilniaus mieste“ Nr. 08.4.1-ESFA-V-418-03-0001, kuriant bei plėtojant Vilniaus mieste integralią pagalbą asmens namuose, organizuojant konsultacinę pagalbą šeimos nariams, prižiūrintiems savo artimuosius namuose. 


Susitikimo su Pagalbos šeimai skyriaus socialiniais darbuotojais metu pasidalinta patirtimi, dirbant su socialinės rizikos šeimomis.  Susitikimo metu aptartas darbo su tiksline klientų grupe organizavimas bei vykdymas, pasidalinta gerąja patirtimi, pasisemta idėjų, kaip efektyvinti socialinių paslaugų teikimą.


 

Padėka Lazerių arenai
2016-10-28

Dėkojame Lazerių arenos vadovui Daliui Pupeliui, suteikusiam galimybę Grigiškių seniūnijos šeimų vaikams išbandyti savo jėgas strateginiame žaidime. Taip pat reiškiame padėką Lazerių arenos instruktorei Ramintai Petrovičevai, kuri prisidėjo prie vaikų smagaus žaidimo ir įdomaus laisvalaikio praleidimo.

 


 

Senjorų dienos centras „Diemedis“ ir Europos informacijos centras paminėjo 5-ių metų draugystės sukaktį
2016-10-11

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojai senjorai spalio 6 dieną lankėsi Europos Parlamento informacijos biuro ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Europos informacijos centre. Dienos centro lankytojus pasveikino Europos informacijos centro vadovė Aneta Stankevičienė, džiaugdamasi, kad jau penkerius metus Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojai senjorai gilina žinias apie Europos Sąjungą, kiekvienais metais atvykdami į susitikimus-paskaitas Europos namuose. Šį kartą susitikimo tema buvo Europos Sąjungos aktualijos, kurias pristatė Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje politikos analitikas Justas Klimavičius. Nuoširdžiai dėkojame Europos informacijos centro vadovei Anetai Stankevičienei už nuolatinį rūpestį vyresnio amžiaus žmonių švietimu Europos Sąjungos temomis.   

 


 

Socialinių darbuotojų apdovanojimai
2016-10-11

Atminimo ženklais „Už nuopelnus Vilniaus savivaldai“ apdovanotos Vilniaus miesto socialinės paramos centro darbuotojos – Socialinių paslaugų namuose skyriaus vedėja Vilija Puodžiuvienė ir Socialinio darbo skyriaus vyresnioji socialinio darbo organizatorė Ona Pampikienė.

http://www.vilnius.lt/index.php?1645597776


«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  »

Svetainės medis