Socialinių išmokų klausimais prašome kreiptis šiuo tel. Nr.: 8 700 35545

Naujienos


Vaikų dienos centras „Bičiulis“ dalyvavo Karo technikos muziejaus ir Vytauto Kasiulio dailės muziejaus edukacinėse programose
2017-06-30

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centro „Bičiulis“ lankytojai šių m. birželio  22 d. dalyvavo Karo technikos muziejaus Vilniaus skyriuje organizuojamoje programoje „Jaunasis karys“. Edukacinės programos metu vaikai netradicinėje aplinkoje (karinės technikos apsuptyje) atliko įvairias užduotis, pagilino žinias apie Lietuvos istoriją, kariuomenę, pasportavo bei labai aktyviai tyrinėjo muziejaus eksponatus.

 

Vytauto Kasiulio dailės muziejaus organizuojamos edukacinės programos „Fizika dailėje“ metu vaikai turėjo galimybę susipažinti su fizikos mokslo reiškiniu, eksperimentuoti bei patys pasigaminti savo sukurtas fotogramas. 


Vaikų dienos centras „Savi“ dalyvavo edukacinėje išvykoje aplankant zoologinę kolekciją
2017-06-16

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centras „Savi“ 2017 m. birželio 14 d. dalyvavo edukacinėje išvykoje Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Džiaugsmo g. 44) aplankant zoologinę kolekciją. Šiuo metu joje yra 65 rūšys, 171 gyvūnas. Globojamos ir prižiūrimos trys rūšys įrašytos į Lietuvos raudonąją knygą: jūrinis erelis, rudasis peslys, balinis vėžlys.


Vaikams ši ekskursija suteikė daug teigiamų emocijų ir įspūdžių, vaikai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su įvairiais
eksponuojamais gyvūnais, sužinojo naudingos informacijos apie gyvūnų auginimą.


Už nuostabią nemokamą edukacinę ekskursiją po gyvūnų pasaulį dėkojame Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjui Almantui Kulbiui.Vaikų dienos centrai “Labirintai” ir “Savi” dalyvavo socialinėje iniciatyvoje „Mano vasara saugi 2017“
2017-06-06

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centrai “Labirintai” ir “Savi” 2017 m. gegužės 31 d. dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuotoje socialinėje iniciatyvoje – „Mano vasara saugi 2017“, skirtoje Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Šis renginys – Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis. Vaikai dalyvavo edukaciniuose, pažintiniuose, kūrybiniuose ir sporto užsiėmimuose. Sužinojo, kaip saugiai leisti laisvalaikį, kaip poilsiauti ir tuo pačiu stiprinti sveikatą, kokios spec. tarnybos padeda užtikrinti saugų vasaros poilsį ir pan. Programos pabaigoje, klausydamiesi vaikų kolektyvų atliekamos muzikos, vaišinosi lauke keptomis dešrelėmis, atsineštomis vaišėmis. Vaikų dienos centras „Savi“ dalyvavo „Žaislų muziejaus“ ir „Nacionalinės teismų administracijos“ suorganizuotose edukacinėse ekskursijose
2017-04-05

Dėkojame Žaislų muziejaus bei Nacionalinės teismų administracijos darbuotojams, kurie suteikė galimybę š. m. kovo mėnesį Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centro „Savi“ lankytojams nemokamai sudalyvauti dviejose edukacinėse ekskursijose.

 

Žaislų muziejuje vaikai kartu žaidė ir tyrinėjo seniausius Lietuvos žaislus. Vaikams ši ekskursija suteikė daug gerų emocijų. Nacionalinėje teismų administracijoje vaikai sužinojo daug naudingos informacijos apie teismus ir jų istoriją, pamatė daug unikalių, išlikusių teismų istorijos eksponatų, sužinojo, kaip nuo senovės iki šių dienų siuvamos bylos, turėjo galimybę pasimatuoti teisėjo, prokuroro, advokato mantijas bei pasiskirstę vaidmenimis, pagal paruoštą scenarijų, vaidino teismo posėdį.


Padėka „Beržų terasų“ bendruomenei
2017-03-23

Nuoširdžiai dėkojame „Beržų terasų“ bendruomenei ir p. Gražuliams už suteiktą paramą įvairiais daiktais ir drabužiais. Bendruomenės suteikta parama buvo išdalinta 13 Pilaitės seniūnijoje gyvenančioms šeimoms, kuriuose auga 35 vaikai.

 

Džiaugiamės Jūsų iniciatyvumu ir noru padėti kitiems!


Socialinė iniciatyva „Pabelsk“
2017-03-17

Šių metų sausio 31 d. startavo socialinė iniciatyva „Pasibelsk“. Iniciatyvos tikslas – paskatinti kaimynų empatiją ir pagalbą tada, kai akivaizdžiai to reikia. Šia kampanija kreipiamasi į kaimynus ir kviečiama, išgirdus gretimame bute triukšmą, aimanas ar verkimą, pasibelsti ir tokiu būdu bent trumpam nukreipti smurtautojo dėmesį. Atkreipiamas dėmesys, kad kartais svarbu pasibelsti ir į „nematomas“ duris ir reaguoti į smurto atvejus gatvėje, parduotuvėje ar kitose viešose erdvėse.

 

Daugiau informacijos:

Iniciatyvos Facebook paskyra: https://www.facebook.com/pasibelsk/ 

 

Iniciatyvos svetainė: http://www.pasibelsk.lt/


Padėka „Žaislų muziejui“
2017-02-03

Nuoširdžiai dėkojame „Žaislų muziejaus“ steigėjams Indrei Jovaišaitei-Blaževičienei ir dr. Povilui Blaževičiui, suteikusiems galimybę Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centrui „Bičiulis” apsilankyti nuostabiame žaislų pasaulyje. Vaikai dalyvavo edukacinėje programoje, kurios metu susipažino ir žaidė su seniausiais žaislais, pagamintais pagal archeologinius radinius, sužinojo su kuo vaikai žaidė viduramžiais. Daugiausiai emocijų dalyviams sukėlė „suktukų” varžybos bei savarankiškas muziejaus tyrinėjimas, juk su eksponatais galima žaisti! 

  

Informacija dėl paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo
2017-01-04Informuojame, kad yra priiminėjami prašymai dėl paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo 2017 metams. Norintys gauti šią paramą pirmojo dalinimo metu, prašymus socialiniams darbuotojams (kontaktų sąrašasturi pateikti iki sausio 16 d. (įskaitytinai).

Platesnė informacija apie paramą maisto produktais čia. 

Vaikų dienos centrai dalyvavo edukacinėje programoje „Dialogas tamsoje“
2016-12-27

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centrų „Labirintai“, „Bičiulis“ ir „Savi“ lankytojai 2016 m. gruodžio 21 d. dalyvavo unikalioje edukacinėje programoje „Dialogas tamsoje“, kuri finansuota Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto lėšomis. 


Šiemet net 24 vaikai su nauja patirtimi ir emocijomis pasitiko artėjančias šventes. Jie turėjo galimybę pažvelgti į pasaulį ir šventinį šurmulį iš nereginčiųjų arba silpnaregių perspektyvos, nes visiškoje tamsoje, padedant specialiai apmokytiems nevizualinio suvokimo ekspertams, dalyvavo įvairiose veiklose (pvz., kvapų atpažinimas, garso vietos nustatymas, eglutės puošimas, dovanėlių pakavimas ir kt.). Programos metu vaikai sustiprino savo tolerancijos, atjautos ir pasitikėjimo neįgaliaisiais įgūdžius, praplėtė savo vaizduotę, išbandė ir patobulino nevizualinio pažinimo įgūdžius. Tuo pačiu, susipažino su įvairiais įrankiais ir medžiaga, kurie sukurti palengvinti regos negalią turinčių žmonių gyvenimą. Programos pabaigoje vaikai parašė padėką bei linkėjimus savo mokytojams, kurie padėjo įveikti neįprastus išbandymus ir užduotis. 
 
Vaikų dienos centras “Labirintai” dalyvavo UAB „Beta Media“ organizuotoje socialinėje iniciatyvoje
2016-12-22

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centras “Labirintai” dalyvavo UAB „Beta Media“ organizuotoje socialinėje iniciatyvoje – „Padovanokime vaikams šviesias Kalėdas“. Bendradarbiaujant su minėta įmone buvo surengta Kalėdinė šventė vaikų dienos centro lankytojams. Jos metu vaikai rungtyniavo „Protų mūšyje“, demonstravo savo talentus, bendravo su svečiais prie gausaus vaišių stalo ir buvo apdovanoti kalėdinėmis dovanomis bei prizais.

 


 

«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  »

Svetainės medis