Naujienos

Padėka Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos direktorei Dianai Slepakovienei bei mokyklos bendruomenei
2016-03-04Vilniaus miesto socialinės paramos centras dėkoja Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos direktorei Dianai Slepakovienei bei mokyklos bendruomenei už ilgalaikį ir nenutrūkstamą bendradarbiavimą: šventinius sveikinimus-dovanėles, dailės būrelio eksponuojamas parodas, lietuvių liaudies šokių grupės “Sukutis” koncertines programas Senjorų dienos centro “Atgaiva” lankytojams. Šis ypatingas dėmesys stiprina kartų bendradarbiavimą ir ugdo bedruomeniškumo jausmą.


 

Padėka "Keistuolių teatrui"
2016-03-04Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuoširdžiai dėkoja VšĮ Keistuolių teatrui už suteiktą galimybę tėvams su vaikais, augančiais socialinės rizikos ir socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose, nemokamai pamatyti teatro spektaklius. Suteikta parama yra didėlis indelis šių žmonių socialinei integracijai bei dvasiniam tobulėjimui.


 

PADĖKA
2016-02-10

Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuoširdžiai dėkoja įmonės UAB “Recomm Group”  kolektyvui už dovanas pagalbos į namus gavėjams, kurių dėka jie jaučiasi vertinami, nepamiršti.


Lošimų priežiūros tarnybos informacija
2016-01-19

Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos parengė informacinius lankstinukus, skirtus atsakingo lošimo skatinimui ir priklausomybės nuo azartinių lošimų prevencijai:

 

Probleminis lošimas. Tai būtina žinoti kiekvienam

 

Azartiniai lošimai. Ką svarbu žinoti paauglių tėvams


Įgyvendintas projektas “Vaikų svajonės“
2016-01-14Socialinės paramos centras šeštus metus artėjant kalėdinėms šventėms dalyvavo projekte „Vaikų svajonės“, kurio tikslas – vaikų, augančių socialinių įgūdžių stokojančiuose ir socialinės rizikos šeimose, svajonių įgyvendinimas.

 

Šiais metais 53 socialiniai darbuotojai surinko 673 vaikų svajones, kurios buvo patalpintos internetiniame puslapyje www.vaikusvajones.lt.  Kiekvienas svetainėje apsilankęs lankytojas turėjo galimybę pasirinkti vaikų svajones ir įteikti jas asmeniškai arba tarpininkaujant socialiniams darbuotojams.

 

2015 m. buvo įgyvendintos 662 svajonės. Kaip ir kiekvienais metais daugiausiai vaikai svajojo apie šiltą avalynę ir drabužius, žaislus, stalo žaidimus, įvairius konstruktorius, šiltą patalynę, laisvalaikio inventorių (riedučiai, riedlentės, dviračiai, krepšinio/futbolo kamuoliai). Pažymėtina, kad kasmet didėja skaičius vaikų, kurie svajoja apie bendrą šeimos laisvalaikį – apsilankymai vandens parke, kino teatre, televizijos bokšte ir kt.

 

 

Socialinės paramos centras nuoširdžiai dėkoja projekto iniciatoriams, savanoriams ir ypatingai savo socialiniams darbuotojams, kurie jau šeštus metus iš eilės entuziastingai, negailėdami savo laiko dirbo projekte, o visiems, išpildžiusiems vaikų svajones, dėkojame už norą ir mokėjimą dalintis gerumu!


Padėka rašytojai Kristinai Sabaliauskaitei ir Vilniaus turizmo informacijos centrui
2016-01-04


BĮ Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuoširdžiai dėkoja rašytojai Kristinai Sabaliauskaitei ir Vilniaus turizmo informacijos centrui už 2015-12-29 senjorų dienos centro „Atgaiva“ aktyviausiems lankytojams suteiktą galimybę dalyvauti nemokamoje ekskursijoje. Ekskursijos metu senjorai pažino istoriniuose romanuose „Silva rerum“ piešiamą Vilnių, praskaidrino savo kasdienybę ir paįvairino laisvalaikį tarp šventiniu periodu.

Daugiau informacijos: http://www.vilnius.lt/index.php?1622150700


 

Vaikų dienos centre „Labirintai“ vyko užsiėmimai su terapiniu šunimi
2015-12-22

 

2015 metų spalio-lapkričio mėnesiais Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centre „Labirintai“ vyko užsiėmimai su terapiniu šunimi, kuriuos vedė kaniterapijos specialistė ir psichologė. Lietuvoje šis dienos centras yra vienas pirmųjų metodiškai taikantis kaniterapiją socialiniame darbe. Užsiėmimų tikslas – stiprinti vaikų socialinius įgūdžius, gerinti emocinę savijautą, skatinti atsiverti, glaudžiau bendrauti ir bendradarbiauti. Buvo ugdomas empatijos kitam jausmas, nugalint įsisenėjusias baimes, skatinant gerbti kitą, ugdant pasitikėjimą. Buvo sukurta aplinka, kurioje vaikai galėjo saugiai pasisakyti, mokytis išklausyti, nežeminti kito.


Stebint procesą, buvo įvertintas poveikis, kurį socialinių įgūdžių užsiėmimų metu daro terapinis šuo. Veikdamas kaip motyvatorius jis
skatina vaikų norą dalyvauti veikloje, gebėjimą atlikti pradėtą užduotį iki galo.


Bendradarbiaujant su kaniterapijos asociacija užsiėmimai bus tęsiami.
Daugiau informacijos apie užsiėmimus šiuose straipsniuose:


http://www.kaniterapija.eu/?p=911

http://www.kaniterapija.eu/?p=990


 

PADĖKA
2015-12-03

Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuoširdžiai dėkoja įmonės UAB „Storebrand Baltic“ kolektyvui už dovanotą paramą daiktais, kuri buvo išdalinta 56 pagalbos į namus gavėjams, neturintiems galimybės jų įsigyti. Dėkojame už bendradarbiavimą ir gražią bei prasmingą iniciatyvą.


 

Sėkmingai įgyvendintas projektas „Integralios pagalbos teikimas Vilniaus mieste“
2015-11-24

some_text


Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuo 2013-05-13 iki 2015-10-31 sėkmingai įgyvendino projektą „Integralios pagalbos teikimas Vilniaus mieste“, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 1 prioriteto „Kokybiškas užimtumas ir socialinė aprėptis" priemonę ,,Darbo ir šeimos įsipareigojimų derinimas: integralios pagalbos plėtra" (toliau – projektas).

 

Projekto tikslassukurti ir plėtoti integralios pagalbos (socialinės globos ir slaugos paslaugų) namuose modelį Vilniaus mieste, siekiant teikti kompleksinę pagalbą neįgaliems ir senyvo amžiaus asmenims bei padėti šeimos nariams, prižiūrintiems savo artimuosius, derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus.


Projektas buvo finansuojamas
Europos Sąjungos fondų lėšomis pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 1 prioriteto „Kokybiškas užimtumas ir socialinė aprėptis" VP1-1.1-SADM-14-V priemonę ,,Darbo ir šeimos įsipareigojimų derinimas: integralios pagalbos plėtra".

 

Bendra projekto vertė: 816 742,41 Eur.

Kviečiame prisijungti prie vaikų svajonių išsipildymo!
2015-11-08

„Vaikų svajonės“ – tai savanoriška iniciatyva, kuria siekiama išpildyti kuo daugiau sudėtingomis socialinėmis sąlygomis augančių vaikų svajonių ir padovanoti jiems išsvajotas kalėdines dovanas. Projekto svetainėje www.vaikusvajones.lt talpinamos 2-14 m. amžiaus vaikų svajonės, kurias Jūs galite pasirinkti ir išpildyti.


Šis projektas suteikia galimybę vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms, o geraširdžiams ir socialiai atsakingiems žmonėms – galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo, įgyvendinant vaikų svajones.

 

Kviečiame prisijungti prie akcijos bei prisidėti prie vaikų svajonių įgyvendinimo.

 


Daugiau informacijos: www.vaikusvajones.lt


«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  »
Kauno g. 3, 01314 Vilnius
Tel. (8 5) 233 3986
Faks. (8 5) 213 3663
info@spcentras.lt