Naujienos

Senjorų dienos centre „Atgaiva“ svečiai iš Neringos miesto
2016-07-11

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre „Atgaiva“ svečiavosi Neringos miesto socialinių paslaugų centro atstovai. Susitikimo metu buvo pristatyta dienos centro veikla, svečiai turėjo galimybę sudalyvauti tuo metu vykusiame  origamio užsiėmime. Pasidalinta gerąja patirtimi apie senjorų užimtumo organizavimo veiklas, aptartas socialinių paslaugų organizavimo bei teikimo patirtys, kalbėta apie tolimesnio bendravimo galimybes.


Projektas „Integralios pagalbos teikimas Vilniaus mieste“
2016-06-15Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuo 2013-05-13 iki 2015-10-31 įgyvendino projektą „Integralios pagalbos teikimas Vilniaus mieste“, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 1 prioriteto „Kokybiškas užimtumas ir socialinė aprėptis" priemonę ,,Darbo ir šeimos įsipareigojimų derinimas: integralios pagalbos plėtra", kuriuo Vilniaus mieste sėkmingai sukurtas ir išplėtotas integralios pagalbos (socialinės globos ir slaugos paslaugų) namuose modelis, siekiant teikti kompleksinę pagalbą neįgaliems ir senyvo amžiaus asmenims bei padėti šeimos nariams, prižiūrintiems savo artimuosius, derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus.

 

Pasibaigus projektui "Integralios pagalbos teikimas Vilniaus mieste", Vilniaus miesto savivaldybė skyrė lėšų tolesniam integralios pagalbos teikimui, taip užtikrindama šios pagalbos tęstinumą iki naujo finansavimo laikotarpio.

 

Vilniaus miesto socialinės paramos centras 2016 m. gegužės 30 d. pasirašė su Europos socialinio fondo agentūra projekto „Integralios pagalbos teikimas Vilniaus mieste" Nr. 08.4.1-ESFA-V-418-03-0001 finansavimo sutartį.

Padėka Kaniterapijos asociacijai
2016-06-09

Nuoširdžiai dėkojame Kaniterapijos asociacijai ir jos nariams už bendradarbiavimą, naudingą susitikimą-paskaitą senyvo amžiaus žmonėms Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre „Atgaiva“. Minėtą paskaitą-susitikimą „Terapija su šunimi“ 1,5 val. vedė Kaniterapijos asociacijos prezidentė Vilmantė Pakalniškienė bei kiti asociacijos atstovai. Užsiėmimo dalyviai buvo supažindinti su kaniterapija ir terapiniais šunimis Kija ir Goja, kurie padeda žmogaus gydymo proceso metu, sergant įvairiomis lėtinėmis ar psichikos ligomis, taip pat ir slaugos institucijose, dirbant su įvairaus amžiaus asmenimis.


Senjorai susitikimo metu bendravo su Kija ir Goja, atliko įvairias užduotis. Anot dalyvių, po susitikimo pagerėjo jų emocinė savijauta, o veidus papuošė šypsenos.
 

Susipažinkime – besikeičiantis Vilnius
2016-06-07

Atviras ir greitas Vilnius       https://youtu.be/9zsh8ISe3EM 

Vilnius vaikams                  https://youtu.be/_i8kthSKyWA 

Atgyjantys rajonai               https://youtu.be/cYAnOoAVPxg  

Didieji Vilniaus projektai      https://youtu.be/BxuVk4rFAkk 


Padėka Nacionaliniam kraujo centrui
2016-05-30Nuoširdžiai dėkojame Nacionalinio kraujo centro specialistams už 2016-05-26 šiltą ir malonų senjorų dienos centro „Atgaiva“ lankytojų priėmimą Nacionaliniame kraujo centre, Žolyno g. 34, Vilniuje. Edukacijos metu senjorai buvo supažindinti su „kraujo keliu“ nuo donoro iki recipiento, lakėsi tyrimų laboratorijoje, kurioje susipažino su naujausiais įrenginiais, skirtais tirti donorų kraują. Minėta edukacinė išvyka yra viena iš Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirto pilietinio projekto „AŠ UŽ LIETUVĄ“ inicijuotų veiklų.


 

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE AKCIJOS
2016-05-24Gegužės 26 dieną 9-16:30 val. Vilniaus m. socialinės paramos centro savarankiškuose gyvenimo namuose „Savi namai“ ir dienos centre „Versmė“ psichikos negalią turintiems asmenims (A. Kojelavičiaus g. 172/1) vyks atvirų durų diena – Pagalbadaiktais.lt daiktų dovanojimo akcija.

 

Kviečiame visus bendruomenės narius nelikti abejingais – apsidairius savo buityje atrinkti nebereikalingus, bet tinkamus naudoti, daiktus ir juos dovanoti skurdžiau gyvenantiems kraštiečiams. Stokojantiems reikalingi tiek drabužiai, avalynė, tiek namų buities prietaisai, baldai ir kiti daiktai.

 

Šios akcijos tikslas yra aprūpinti stokojančius jiems reikalingais daiktais ir įtraukti visuomenę į labdaros procesą. Atvirų durų dieną visi aktyvūs piliečiai galės pasidalinti jiems jau nereikalingais daiktais su tais, kurie jų stokoja. Atvykus į akcijos vietą bus galima susipažinti su pačia organizacija ir jos veikla, kad tokia pagalba nebūtų vienkartinė.

 

Akciją organizuoja socialinis projektas Pagalbadaiktais.lt su nacionaline pilietiškumo iniciatyva „Aš už Lietuvą“. Tai viešos, atviros labdaros akcijos visoje Lietuvoje.

 

Daugiau informacijos: www.asuzlietuva.lt

info@pagalbadaiktais.lt

867882132 


Nuoširdžiai dėkojame Kino teatrui „Pasaka“
2016-04-08Nuoširdžiai dėkojame Kino teatrui „Pasaka“ už bendradarbiavimą ir parodytą pasitikėjimą Senjorų dienos centro „Atgaiva“ lankytojams, kuriems teko prisidėti puošiant kino teatro interjerą režisierės Naomi Kawase  „Kaip žydėjimas vyšnios“ filmo premjerai, o taip pat už gražią iniciatyvą „Nupirk senjorui bilietą į kiną“.


Jūsų dėmesys senjorams sušildo širdis ir praskaidrina nuotaikas!


Padėka Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui
2016-03-07

Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuoširdžiai dėkoja Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui už suteiktą galimybę tėvams su vaikais, augančiais socialinės rizikos ir socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose, nemokamai apsilankyti koncertuose. Suteikta parama yra didelis indelis šių žmonių socialinei integracijai bei dvasiniam tobulėjimui. 


Šeškinės, Justiniškių, Pašilaičių, Fabijoniškių, Verkių, Šnipiškių seniūnijų gyventojų dėmesiui!
2016-03-17

Informuojame, kad dėl dienos socialinės globos asmens namuose adresu: Šeškinės g. 28, 3 kab., asmenis aptarnavę socialiniai darbuotojai nuo šiol dirba Paberžės g. 6A. (aptarnauja Šeškinės, Justiniškių, Pašilaičių, Fabijoniškių, Verkių, Šnipiškių  seniūnijų gyventojus, tel. (8 5) 241 9824, 8 670 07109).


 

Informacija dėl gyvenamosios vietos deklaravimo
2016-03-10

Informuojame, kad nuo 2016 m. pradžios pasikeitė gyvenamosios vietos deklaravimo tvarka – gyventojai, kurie savo gyvenamąją vietą deklaravo savivaldybėje be tikslaus adreso, iki liepos 1 d. privalės deklaruoti savo faktinę gyvenamąją vietą, t.y. nurodyti tikslų gyvenamosios vietos adresą.


Svarbu žinoti, kad asmenys, kurie nedeklaruos savo faktinės gyvenamosios vietos arba nepratęs gyvenamosios vietos neturinčių asmenų galiojančio termino, negalės gauti tų paslaugų, kurias suteikiant privalomas  gyvenamosios vietos deklaravimas, pvz., praras prioritetus registruojant vaiką į darželius, neteks teisės į socialines išmokas ir kt.


Savo būstų neturintiems ir jį nuomojantiems asmenims pakaks deklaruojantis savivaldybėje ar seniūnijoje pateikti sudarytą būsto nuomos ar panaudos sutartį. Jeigu minėti gyventojai iki nurodytos datos savo gyvenamosios vietos nedeklaruos, jie bus išbraukti iš savivaldybės apskaitos.


Anksčiau į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą galėjo būti įtraukiami visi gyventojai, neturintys savo būsto. Nuo šiol į šią apskaitą ribotam terminui galės būti įtraukiami tik benamiai, taip pat asmenys, palikę vaikų globos namus ar šeimyną, atliekantys bausmę pataisos įstaigose ar laikomi tardymo izoliatoriuose bei tie, kurie teismo sprendimu gydomi specializuotuose psichikos sveikatos įstaigose.


Deklaruoti gyvenamąją vietą galite seniūnijose (http://www.vilnius.lt/index.php?2092076112), Vilniaus miesto savivaldybėje arba užpildę gyvenamosios vietos deklaracijos formą elektroniniu būdu adresu www.epaslaugos.lt

 

Spauskite ant paveiksliuko:

 

 

Daugiau informacijos: http://www.vilnius.lt/index.php?717382584

 

Vaizdinė medžiaga: https://youtu.be/cVn8y15koyA


«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  »
Kauno g. 3, 01314 Vilnius
Tel. (8 5) 233 3986
Faks. (8 5) 213 3663
info@spcentras.lt