Socialinių išmokų klausimais prašome kreiptis šiuo tel. Nr.: 8 700 35545

Naujienos


Padėka!
2017-10-24

Nuoširdžiai dėkojame Aleksandro Gridino labdaros fondui, nupirkus ir padovanojus Vilniaus miesto Naujininkų seniūnijoje gyvenančioms nepasiturinčioms šeimoms mokyklinius reikmenis bei dviračius.


Edukacinė išvyka į „Šiuolaikinio meno centrą“
2017-10-20

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centras „Savi“ 2017 m. spalio 18 d. vyko į „Šiuolaikinio meno centrą“, dalyvavo edukaciniame užsiėmime – kūrė koliažus naudojant fotografijas, esančias vykusioje Malvinos Jelinskaitės parodoje „Auksas ir žuvis“. Užsiėmimą vedė pati parodos autorė. Užsiėmimo metu vaikai atsipalaidavo, lavino savo meninius sugebėjimus.

 

Dienos centro lankytojai turėjo galimybę susipažinti su menininkės darbais, aplankėme ir menininkės  Monikos Lipšic parodą „Iš lūpų į lūpas“. Paroda vaikams labai patiko, gėrėjomės menininkės sukurtomis skulptūromis, paveikslais, gražiomis šviesos instaliacijomis.


Prie LNDT lengvatų daugiavaikėms šeimos prisideda Filharmonija ir „Skalvija“
2017-10-10Pernai Lietuvos nacionalinis dramos teatras pristatė „Didelės šeimos kortelę“. Tai buvo naujas pasiūlymas daugiavaikėms šeimoms, kuriuo pasinaudojusios bilietus į LNDT spektaklius jos galėjo įsigyti už pusę kainos. Šiemet prie iniciatyvos prisijungia ir Lietuvos nacionalinė filharmonija bei „Skalvijos“ kino centras, tad nuo šiol tris ir daugiau nepilnamečius vaikus auginančios šeimos galės pigiau lankytis ne tik spektakliuose, bet ir klasikinės muzikos koncertuose bei kino seansuose.

Prašymas neleisti lošti
2017-10-03Vilniaus miesto socialinės paramos centras dalyvauja projekte „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“
2017-09-21

Vilniaus miesto socialinės paramos centro Socialinių paslaugų namuose skyrius teikė paraišką dalyvauti projekte „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“ (projekto vykdytojas – VšĮ Valakupių reabilitacijos centras, projektas finansuojamas ES struktūrinių fondų lėšomis). Dalyvauti projekte buvo atrinktas Vilniaus miesto socialinės paramos centras kartu su dar 19 socialines paslaugas teikiančių įstaigų iš visos Lietuvos.


2017-09-11 su VšĮ Valakupių reabilitacijos centru pasirašyta dalyvavimo minėtame projekte sutartis. Vilniaus miesto socialinės paramos centras sieks įgyti Europos socialinių paslaugų kokybės sistemos (EQUASS) EQUASS Assurance sertifikatą.


 

PRADEDAMOS TEIKTI KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS ŠEIMAI
2017-09-14Vilniaus miesto savivaldybė kviečia Vilniaus mieste gyvenančias šeimas, kasdieniame gyvenime susiduriančias su įvairiais iššūkiais ir sunkumais – šeimas, patyrusias artimo netektį, skyrybas, ligą ir pan., tėvus, susiduriančius su vaikų auginimo/auklėjimo sunkumais, auginančius vaikus su negalia, besilaukiančias moteris, šeimas, slaugančias artimuosius namuose, asmenis, turinčius problemų dėl narkotinių ar kitokių psichotropinių medžiagų vartojimo, priklausomus nuo azartinių lošimų, šeimas, patiriančias tarpusavio santykių problemas ar krizes dėl kitų socialinės rizikos veiksnių, kuriems mažinti šeimai reikalinga įvairiapusė pagalba, – prireikus pagalbos, kreiptis dėl kompleksiškai teikiamų paslaugų.

 

Atsižvelgiant į šeimoje iškilusius sunkumus, šeimai teikiamos kompleksinės paslaugos:

Vaikų dienos centras “Labirintai” dalyvavo AB „Swedbank“ ir UAB „Beta Media“ organizuotose socialinėse iniciatyvose
2017-09-12

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centras “Labirintai” rugsėjo 1 d. ir rugsėjo 6 d. dalyvavo AB „Swedbank“ ir UAB „Beta Media“ darbuotojų inicijuotose socialinėse iniciatyvose – renginiuose „Naujų mokslo metų sutikimas“. Organizuodami minėtus renginius šių bendrovių darbuotojai prisijungė prie LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“. Švenčių metu vaikai rungtyniavo linksmose estafetėse, demonstravo savo talentus, varžėsi įvairiose edukacinėse, kūrybinėse rungtyse. Vėliau bendravo su svečiais prie vaišių stalo, dalinosi smagiais įspūdžiais, buvo pradžiuginti dovanomis. Rėmėjai lankytojams padovanojo daugybę mokyklinių prekių, dienos centrui – stalo žaidimų ir sporto inventoriaus, kurie paįvairins laisvalaikio užsiėmimus.

 

 


Galimybių vystymo centras teikia NEMOKAMAS anonimines PSICHOLOGINES konsultacijas Skype programa bei internetu asmenims, sugrįžusiems iš emigracijos ar ketinantiems grįžti iš emigracijos į Lietuvą.
2017-09-07

Jei Jūs ar Jūsų artimieji esate sugrįžę iš emigracijos, ar planuojate grįžti į Lietuvą, ir susiduriate su šiais psichologiniais sunkumais:

  • nelengva įsilieti į darbo rinką;
  • kyla bendravimo su šeima, draugais nesklandumų;
  • jaučiate abejones, baimę, nepasitikėjimą;
  • kyla su įtampa susijusių sveikatos problemų - galvos skausmų, virškinimo sutrikimų ir kt.

Jums padėti, pradėjome teikti valstybės finansuojamą psichologinę pagalbą internetu (Skype ir el. laiškais). Jums patogiu laiku ir nepriklausomai nuo vietos.


Konsultacijos trukmė 30-60 min.


Užtikriname anonimiškumą.


Registruokitės:

  • Skype konsultacijai: info@gvc.lt arba telefonu +370 615 52 003.
  • Internetinei konsultacijai (laiškais)gvcentras@gmail.com.

Konsultacijas finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.


Padėka Susisiekimo ministerijos darbuotojams
2017-09-05

Nuoširdžiai dėkojame Susisiekimo ministerijos darbuotojams, nupirkusiems ir padovanojusiems mokyklinius reikmenis nepasiturinčioms Vilniaus miesto šeimoms.


Vaikų dienos centrai „Labirintai“, „Bičiulis“, „Savi“ dalyvavo renginyje „Mažoj širdelėj- didelės idėjos“
2017-09-05

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centrai „Labirintai“, „Bičiulis“ ir „Savi“ 2017 m. rugpjūčio 31 d. dalyvavo S. Daukanto aikštėje vykusioje LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ir maltiečių organizuotoje mokyklinių prekių rinkimo mugėje „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“.

 

Renginio metu vaikai dalyvavo įvairiose veiklose: ant aikštės grindinio kreidelėmis piešė savo svajones, sportavo, mokėsi teikti pirmąją pagalbą, bendravo su kaniterapijos atstovais ir jų augintiniais, buvo vaišinami gardžiais užkandžiais ir ledais.

 


 

«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  »

Svetainės medis