Naujienos


Vaikų dienos centro „Bičiulis” lankytojai dalyvavo slidinėjimo pamokoje
2018-03-07

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centro „Bičiulis” lankytojai šių m. kovo 2 d. dalyvavo slidinėjimo pamokoje, kurią padovanojo Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“ kartu su partneriu „Rimi Lietuva“. Renginio metu vaikai susitiko su garsiais Lietuvos biatlonininkais Roku Suslavičiumi ir olimpiečiu Tomu Kaukėnu, taip pat kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriais dailininkais broliais Algirdu ir Remigijumi Gataveckais. Visiems mūsų vaikams tai buvo pirmoji pažintis su slidėmis ir galime pasidžiaugti, jog visi vaikai išmoko čiuožti.


Nuoširdžiai dėkojame žiemos pramogų parko „Liepkalnis“ instruktorėms Evelinoms, išmokiusioms „Bičiulio“ lankytojus slidinėti bei renginio organizatoriams už nepakartojamus įspūdžius.

 


Senjorų dienos centre „Atgaiva“ vyko Kazio Bradūno ir Lietuvos 100-mečiui skirtas renginys
2018-01-18

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre “Atgaiva” vyko lietuvių poeto, publicisto, kultūros veikėjo Kazio Bradūno 100-čio minėjimui skirtas renginys. Renginyje su savo koncertine programa pasirodė folkloro ansamblis „Dijūta“ (vadovė Rūta Žarskienė) ir poeto K. Bradūno dukra Elena Bradūnaitė-Aglinskienė. Koncerto metu skambėjo minėto poeto jaunystėje pamėgtos literatūrinės dainos, giesmės, instrumentiniu pritarimu išdailinti romansai. Susirinkusieji dienos centro lankytojai galėjo ne tik pasiklausyti gražių dainų ir išgirsti įdomių pasakojimų apie K. Bradūno gyvenimo akimirkas ir namuose gyvavusias dainas iš jo paties dukros Elenos lūpų, bet ir patys padeklamuoti minimo poeto eiles.


Nuoširdžiai dėkojame ansambliui „Dijūta“ ir Elenai Bradūnaitei-Aglinskienei  už nuostabų renginį, kuris tapo dienos centrui pirmu žingsniu minint Lietuvos Šimtmetį.


PADĖKA
2018-01-09

Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuoširdžiai dėkoja Vilniaus Rotaract klubo kolektyvui, kuris 2017 m. gruodžio mėnesį organizavo tęstinį socialinį projektą, skirtą vienišiems senyvo amžiaus socialinių paslaugų namuose gavėjams „Šimtas šypsenų daugiau“.

 

Dėkojame, kad praskaidrinote seneliams Šv. Kalėdų šventę, padovanodami jiems ne tik kasdienius maisto produktus, skanėstus ir būtiniausius daiktus, bet ir šiltas šypsenas.


 

Senjorų dienos centre „Atgaiva“ šventinis Naujųjų metų renginys
2018-01-05

2018-01-04 Senjorų dienos centre „Atgaiva“ į šventinį Naujųjų metų renginį susirinko gausus būrys lankytojų. Senjorus sveikino atvykę Garbingi svečiai: Lietuvos ūkio ministras, Seimo narys V. Sinkevičius,  Seimo narys A. Sysas ir Šeškinės seniūnas S. Poškus. Šventinio renginio metu skambėjo nuotaikingos dienos centro ansamblio „ATGAIVA“ dainos bei poezija. VšĮ dienos centro “Išminties erdvės” vaikai dovanojo gražų, dainingą pasirodymą, už kurį buvo apdovanoti saldžiomis rėmėjų dovanėlėmis. Senjorams buvo įteikti l/d “Gelvonėlis” rankų darbo angeliukai ir kitų rėmėjų dovanos. Šventės pabaigoje senjorai vaišinosi darbuotojų keptais pyragais bei arbata.Senjorų dienos centro “Atgaiva” lankytojų dovana - nertos eglutės namuose slaugomiems asmenims
2017-12-21

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centras  „Atgaiva“ antrus metus iš eilės, bendradarbiaujant su socialinių paslaugų namuose skyriaus integralią pagalbą teikiančiais darbuotojais, dalyvavo socialinėje nėrimo akcijoje. Dienos centro lankytojos, turėdamos tikslą pradžiuginti ir tuo pačiu pasveikinti namuose slaugomus asmenis su artėjančiomis šventėmis, šį kartą nunėrė jiems gražias, žaliaskares eglutes.


Esame labai dėkingi mūsų dienos centro lankytojoms už dalyvavimą šioje socialinėje akcijoje.

 


Senjorų dienos centras „Diemedis“ dalyvavo socialinėje mezgimo akcijoje „Sušildykim vieni kitus“
2017-12-15

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojos antrus metus iš eilės dalyvavo socialinėje mezgimo akcijoje „Sušildykim vieni kitus“, kurią inicijavo Aleksandro Gridino labdaros fondas, ji skirta nepasiturinčiose šeimose augantiems vaikams. Senjorės dovanojo 110 savo rankomis numegztų šiltų  mezginių  vaikams: šalikų, kojinių, pirštinių. Fondo atstovės Daiva Kuliešiūtė ir Inga Laurušonė nuoširdžiai padėkojo socialinės akcijos dalyvėms, įteikdamos senjorėms, dienos centrui padėkos raštus bei kalėdinius gerumo angelus. Nuoširdžiai dėkojame mieloms dienos centro lankytojoms už dalyvavimą socialinėje mezgimo akcijoje.    Senjorų dienos centre „Atgaiva“ Lietuvos floristų asociacijos vadovės Genovetos Zuokienės floristikos užsiėmimas
2017-12-14

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre “Atgaiva” vyko floristikos užsiėmimas, kurį vedė Lietuvos floristų asociacijos vadovė Genoveta Zuokienė. Užsiėmime dalyvavę dienos centro lankytojai turėjo galimybę pagilinti savo žinias apie Kalėdinių dekoracijų kilmę, prasmę, tam tikras vyraujančias tradicijas, sužinojo kaip reikia paruošti gamtines medžiagas dekoracijoms gaminti, gavo naudingų puošybos patarimų ir įvairiausių idėjų kaip iš natūralių medžiagų pasigaminti gražius šventinius papuošimus. Įgiję vertingų žinių, senjorai pagamino šventines dekoracijas savo namams ir papuošė dienos centro patalpas.


Dėkojame G. Zuokienei už begalinį nuoširdumą, dosnumą medžiagomis, naudingus patarimus floristikos srityje ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo.Organizuota Kalėdinė išvyka Antakalnio seniūnijos vaikams ir tėvams į prekybos centrą „Ozas“
2017-12-10

2017 m. gruodžio 11 d. organizuota Kalėdinė  išvyka Antakalnio seniūnijos vaikams ir tėvams į prekybos centrą „Ozas“. Renginio metu vaikai rašė laiškus Kalėdų seneliui, gamino sausainius Kalėdinėje kepyklėlėje, žiūrėjo 5D filmus.


Kepyklėlėje vaikams talkino linksmieji kiškiai, kurie mokė vaikus gaminti imbierinius sausainius. Vyko bendras kūrybinis darbas. Vaikai rinkosi formeles, patinkančios spalvos glajų ir dekoravo savo iškeptus sausainius spalvotais pabarstukais. Į gaminimo procesą įsitraukė visi, tiek vaikai, tiek mamos, tiek darbuotojos.

 

Dėkojame UAB „Vivasped“ už suteiktą vaikams galimybę pasižiūrėti jų pasirinktą 5D filmą, kuris sukėlė ypatingai daug džiugių emocijų ir nepamirštamų akimirkų. Po filmo vaikai dar ilgai dalinosi įspūdžiais tarpusavyje ir su tėvais.

Vaikai dalyvavo edukacinėje šokolado gaminimo pamokoje „Pilies šokoladinėje“
2017-12-14

Šių metų gruodžio 11 d. Grigiškių seniūnijos sunkiai besiverčiančių šeimų vaikai dalyvavo edukacinėje šokolado gaminimo pamokoje „Pilies šokoladinėje“. Vaikus pasitiko pats šokoladinės savininkas, šokolado meistras Algimantas Jablonskas. Meistras ne tik labai įdomiai  papasakojo apie šokolado gamybą, bet ir pademonstravo patį gamybos procesą. Vaikams buvo užduodami klausimai, organizuota loterija. Teisingai atsakiusiems, įteikti prizai. Taipogi vaikai savarankiškai gamino saldainius, kuriuos jie pasiėmė namo.


Atsisveikinant, buvo įteikti pažymėjimai, patvirtinantys, kad visi dalyviai nuo šiol yra gero šokolado ekspertai. Padėkoję už tokią „ saldžią“ šventę, vaikai aplankė Kalėdų eglę Katedros aikštėje.

 

Nuoširdžiai dėkojame gerb. Algimantui Jablonskui ir jo komandai, surengusiems vaikams gražią šventę, linkime sėkmės darant gerus darbus.

VAIKŲ DIENOS CENTRE “LABIRINTAI” VYKSTA TEATRO STUDIJOS UŽSIĖMIMAI
2017-12-01

Nuo spalio mėnesio Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centre „Labirintai“ vyksta teatro studijos “6 pojūčiai” užsiėmimai. Projektas patvirtintas ir įgyvendinamas bendradarbiaujant su Antakalniečių bendruomene ir aktore G. Kuodyte.


Užsiėmimų tikslas – stiprinti vaikų socialinius įgūdžius,
mokytis atpažinti savo ir kitų emocijas, gebėti įvardinti jų atsiradimo priežastis, taip pat – gebėti jas valdyti, skatinti užsiėmimo dalyvius kurti vystant asmeninę raišką, skatinti atsiverti, glaudžiau bendrauti ir bendradarbiauti, teatro, judesio ir muzikos pagalba mokytis išreikšti ir suprasti save bei supantį pasaulį.


Lapkričio 22 d. 20 dienos centro lankytojų, dalyvaujančių teatro studijos užsiėmimuose, vyko į ekskursiją autobusu po Vilniaus senamiestį ir apylinkes, apsilankė „Iliuzijų muziejuje“.  


Bendradarbiaujant su minėtais socialiniais partneriais, projektas bus tęsiamas iki metų pabaigos (esant galimybei ir kt. metais).


«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  »


Kauno g. 3, 01314 Vilnius
Tel. (8 5) 233 3986
info@spcentras.lt