Naujienos


INFORMACIJA DĖL GYVENAMOSIOS VIETOS DEKLARAVIMO
2018-05-15

Įsigaliojus Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo pakeitimo įstatymui (toliau Įstatymas), Vilniaus miesto gyventojai, kurių duomenų apie deklaruotą gyvenamąją vietą arba apie savivaldybę, kurios teritorijoje jie gyvena, nėra Gyventojų registre, teisės gauti išmokas vaikams ir (ar) piniginę socialinę paramą, nepraranda. Dėl šių išmokų jie gali kreiptis į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinių išmokų skyrių (Kauno g. 3, Vilnius) ir pagal poreikį pateikti pagrindžiančią informaciją apie asmens ekonominius, socialinius ar asmeninius interesus Vilniaus miesto savivaldybėje.

Apsilankymas kino teatre ir smagi animacinio filmo „Pagrobta princesė“ peržiūra
2018-05-02

 

2018 m. balandžio 12 d. Vilniaus miesto socialinės paramos centro Antakalnio seniūnijoje dirbančios socialinės darbuotojos organizavo išvyką su vaikais ir jų tėvais į kino teatrą. Dėkojame UAB „Garsų pasaulio įrašai“ už padovanotus bilietus ir suteiktą vaikams galimybę pasižiūrėti nuotaikingą animaciją visai šeimai „Pagrobta princesė“, kuri sukėlė jiems ypatingai daug džiugių emocijų.

 

 


Vaikų dienos centras „Savi“ dalyvavo išvykoje į VšĮ „Tautmilės globa“ gyvūnų prieglaudą
2018-04-27

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centro „Savi“ lankytojai vykdė socialinę iniciatyvą – „Susipažink ir padėk beglobiui gyvūnui“ bei 2018 m. balandžio 25 d. aplankė VšĮ „Tautmilės globa“ gyvūnų prieglaudą.


Ekskursijos metu vaikai susipažino su prieglaudoje gyvenančiais gyvūnais, darbuotojų darbu bei patys prisidėjo prie gyvūnų gerovės socialine veikla bei įteikdami paramą reikalingais daiktais ir maistu. Apsilankymas vaikams suteikė daug šiltų emocijų, skatino suprasti, kaip svarbu yra rūpintis savo augintiniais.


Senjorų dienos centras „Diemedis“ ir vaikų dienos centras „Bičiulis“ įgyvendina socialinę iniciatyvą „Suteikime džiaugsmo vaikams“
2018-04-27

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centras „Diemedis“, bendradarbiaudamas su vaikų dienos centru „Bičiulis“, įgyvendina socialinę iniciatyvą „Suteikime džiaugsmo vaikams“. Senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojos džiaugiasi galėdamos pradžiuginti vaikus ir dovanojo vaikų dienos centro „Bičiulis“ lankytojams savo rankomis numegztas margaspalves, šiltas kojines.


Nuoširdžiai dėkojame mieloms senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojoms senjorėms už dalyvavimą socialinėje iniciatyvoje „Suteikime džiaugsmo vaikams“.


Senjorų dienos centro „Atgaiva“ lankytojai dalyvavo Vilniaus universiteto ekskursijoje
2018-04-04

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro “Atgaiva” grupė senjorų lankėsi Vilniaus universiteto bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje pristatomoje parodoje “Už visą auksą brangesnė laisvė!“. Ekskursijos po parodą metu bibliotekos gidas aprodė dokumentus, nuotraukas, knygas, raštus, susijusius su Lietuvos valstybe bei papasakojo jų istoriją. Ši edukacinė išvyka ne tik praturtino žiniomis, bet ir paliko senjorams labai gerus įspūdžius. Dėkojame Vilniaus universitetui už galimybę apsilankyti parodoje ir gidui už mums skirtą laiką, įdomius istorinius faktus bei nuoširdų ir šiltą bendravimą.

 


Esate nedeklaravęs gyvenamosios vietos ir gaunate pensiją? Svarbi informacija jums!
2018-03-29Socialinės apsaugos ir darbo ministerija dar kartą atkreipia dėmesį, kad socialinio draudimo, šalpos ir valstybines pensijų (pirmojo ir antrojo laipsnio, nukentėjusiųjų, mokslininkų), slaugos ir priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinių kompensacijų gavėjai, kurie iki 2018 metų buvo deklaravę gyvenamąją vietą „prie savivaldybės“, norėdami, kad ir toliau nepertraukiamai gautų šias išmokas, iki kovo mėn. pabaigos privalo deklaruoti savo gyvenamąją vietą arba kreiptis į seniūniją dėl įtraukimo į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

Vaikų dienos centro „Bičiulis” lankytojai dalyvavo slidinėjimo pamokoje
2018-03-07

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centro „Bičiulis” lankytojai šių m. kovo 2 d. dalyvavo slidinėjimo pamokoje, kurią padovanojo Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“ kartu su partneriu „Rimi Lietuva“. Renginio metu vaikai susitiko su garsiais Lietuvos biatlonininkais Roku Suslavičiumi ir olimpiečiu Tomu Kaukėnu, taip pat kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriais dailininkais broliais Algirdu ir Remigijumi Gataveckais. Visiems mūsų vaikams tai buvo pirmoji pažintis su slidėmis ir galime pasidžiaugti, jog visi vaikai išmoko čiuožti.


Nuoširdžiai dėkojame žiemos pramogų parko „Liepkalnis“ instruktorėms Evelinoms, išmokiusioms „Bičiulio“ lankytojus slidinėti bei renginio organizatoriams už nepakartojamus įspūdžius.

 


Senjorų dienos centre „Atgaiva“ vyko Kazio Bradūno ir Lietuvos 100-mečiui skirtas renginys
2018-01-18

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre “Atgaiva” vyko lietuvių poeto, publicisto, kultūros veikėjo Kazio Bradūno 100-čio minėjimui skirtas renginys. Renginyje su savo koncertine programa pasirodė folkloro ansamblis „Dijūta“ (vadovė Rūta Žarskienė) ir poeto K. Bradūno dukra Elena Bradūnaitė-Aglinskienė. Koncerto metu skambėjo minėto poeto jaunystėje pamėgtos literatūrinės dainos, giesmės, instrumentiniu pritarimu išdailinti romansai. Susirinkusieji dienos centro lankytojai galėjo ne tik pasiklausyti gražių dainų ir išgirsti įdomių pasakojimų apie K. Bradūno gyvenimo akimirkas ir namuose gyvavusias dainas iš jo paties dukros Elenos lūpų, bet ir patys padeklamuoti minimo poeto eiles.


Nuoširdžiai dėkojame ansambliui „Dijūta“ ir Elenai Bradūnaitei-Aglinskienei  už nuostabų renginį, kuris tapo dienos centrui pirmu žingsniu minint Lietuvos Šimtmetį.


PADĖKA
2018-01-09

Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuoširdžiai dėkoja Vilniaus Rotaract klubo kolektyvui, kuris 2017 m. gruodžio mėnesį organizavo tęstinį socialinį projektą, skirtą vienišiems senyvo amžiaus socialinių paslaugų namuose gavėjams „Šimtas šypsenų daugiau“.

 

Dėkojame, kad praskaidrinote seneliams Šv. Kalėdų šventę, padovanodami jiems ne tik kasdienius maisto produktus, skanėstus ir būtiniausius daiktus, bet ir šiltas šypsenas.


 

Senjorų dienos centre „Atgaiva“ šventinis Naujųjų metų renginys
2018-01-05

2018-01-04 Senjorų dienos centre „Atgaiva“ į šventinį Naujųjų metų renginį susirinko gausus būrys lankytojų. Senjorus sveikino atvykę Garbingi svečiai: Lietuvos ūkio ministras, Seimo narys V. Sinkevičius,  Seimo narys A. Sysas ir Šeškinės seniūnas S. Poškus. Šventinio renginio metu skambėjo nuotaikingos dienos centro ansamblio „ATGAIVA“ dainos bei poezija. VšĮ dienos centro “Išminties erdvės” vaikai dovanojo gražų, dainingą pasirodymą, už kurį buvo apdovanoti saldžiomis rėmėjų dovanėlėmis. Senjorams buvo įteikti l/d “Gelvonėlis” rankų darbo angeliukai ir kitų rėmėjų dovanos. Šventės pabaigoje senjorai vaišinosi darbuotojų keptais pyragais bei arbata.«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  »