Naujienos

Informacija dėl Vilniaus miesto socialinės paramos centro struktūrinių pasikeitimų
2012-06-05

Informuojame, kad nuo 2012 m. birželio 1 d. įsigaliojo nauja įstaigos struktūra, kurioje yra šie pakeitimai:

  • vietoj Personalo ir teisės skyriaus bei Ūkio skyriaus įsteigtas „Bendrųjų reikalų skyrius";
  • vietoj Pagalbos priklausomiems asmenims tarnybos įsteigtas „Pagalbos šeimai skyrius", kuriame dirba socialiniai darbuotojai darbui su socialinės rizikos šeimomis, psichologai ir socialiniai darbuotojai-konsultantai priklausomybių klausimais;
  • įsteigtas naujas vaikų dienos centras „Savi" (Kauno g. 3), skirtas vaikams iš socialinės rizikos šeimų;
  • pakeisti šių padalinių pavadinimai:

                - Pagalbos į namus skyrius - „Socialinių paslaugų namuose skyrius";

                - Pilaitės dienos centras - „Senjorų dienos centras „Diemedis";

                - Pilaitės vaikų dienos centras - „Vaikų dienos centras „Bičiulis";

                - Dienos centras „Atgaiva" - „Senjorų dienos centras „Atgaiva";

                - Aukštųjų Panerių dienos centras - „Kartų dienos centras".

 

Kontaktinę informaciją rasite rubrikoje „Struktūra ir kontaktai"


Informacija apie neįgalumo lygio nustatymo vaikams pasikeitimus
2012-06-01

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba (toliau - NDNT) informuoja, kad 2012 m. birželio 1 d. įsigalioja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2005 m. kovo 23 d. įsakymu Nr. V-188/A1-84/ISAK-487 „Dėl neįgalumo lygio nustatymo kriterijų ir tvarkos aprašo patvirtinimo" patvirtinti pakeitimai.


NDNT atkreipia dėmesį, kad neįgalumo lygio nustatymo metu vaikų (nuo 4 iki 18 metų amžiaus) tėvai (įtėviai), globėjai ar rūpintojai turės dalyvauti Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos teritoriniuose skyriuose pildant „Asmens veiklos ir gebėjimo dalyvauti klausimyną" ir jį pasirašyti.


Daugiau informacijos apie neįgalumo nustatymo tvarką bei reikiamus pateikti dokumentus galite rasti tinklapyje www.ndnt.lt Neįgalumo lygio nustatymas


Nemokamos privataus darželio paslaugos
2012-04-05

Kompleksinės įdarbinimo paslaugos Vilniaus mieste
2012-04-03

Vilniaus miesto socialinės paramos centras partnerio teisėmis nuo 2012 m. balandžio 2 d. dalyvauja projekto ,,Kompleksinės įdarbinimo paslaugos Vilniaus mieste" įgyvendinime, finansuojamame Europos socialinio fondo lėšomis. Projekto vykdytojas yra VšĮ Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centras, kiti partneriai - VšĮ Pal. J. Matulaičio socialinis centras, UAB Maxima LT, Visuomeninė organizacija „Naujininkų bendruomenė".

 

Sėkmingai baigėsi projektas „Vaikų svajonės“
2012-01-24

Praėjusių metų pabaigoje Vilniaus miesto socialinės paramos centras dalyvavo projekte „Vaikų svajonės", kurio tikslas buvo išpildyti kuo daugiau vaikų, gyvenančių sudėtingomis socialinėmis sąlygomis, kalėdinių dovanų svajonių.

Informacija apie Vaiko širdies asociacijos paramą
2012-01-13

 

Informuojame, kad Vaiko širdies asociacija teikia paramą kelionės išlaidoms padengti į Santariškių klinikas nepasiturintiems asociacijos nariams ir daugiavaikėms šeimoms, auginančioms vaikus su įgimtomis širdies ydomis.

Dėl Socialinių išmokų skyriaus perkėlimo
0000-00-00

Informuojame, kad, vadovaujantis Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2011-06-13 sprendimu Nr. 1-74 „Dėl Vilniaus miesto savivaldybės valdymo ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos struktūros tvirtinimo", Socialinių išmokų skyrius nuo 2011 m. liepos 1 d. yra Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos departamento struktūrinis padalinys.


Pranešame, kad visa informacija apie išmokų skyrimo sąlygas ir tvarką, darbuotojų kontaktus, asmenų aptarnavimo tvarką, registraciją išankstiniam priėmimui ir kt. skelbiama savivaldybės puslapyje www.vilnius.lt

Socialinių išmokų skyriaus kontaktus taip pat galite rasti paspaudę ŠIĄ NUORODĄ.


Informacija pasiteirauti: (8 5) 233 3972 ir (8 5) 231 0528

 

 

Teikiame psichologo paslaugas
2012-01-09

Informuojame, kad Vilniaus miesto socialinės paramos centre yra teikiamos psichologo paslaugos (nemokamos):

 

Vilniaus miesto socialinės paramos centras kartotinai įspėja netikėti moterimi, prisistatančia iš centro savanorių būrio ir renkančią paramą
2012-01-05

 

Gyventojai ir toliau informuoja, kad į juos kreipėsi moteris, prisistačiusi iš centro savanorių būrio, ir prašė paaukoti nereikalingų drabužių arba grynųjų pinigų, reikalingų mergaitės, sergančios kaulų čiulpų vėžiu, gydymui.

Pranešame, kad tai nėra įstaigos darbuotoja ar savanorė, o įstaiga nerenka paramos iš gyventojų.

Atkreipiame dėmesį, kad darbuotojai, teikdami socialines paslaugas ir lankydamiesi pas gyventojus namuose, pateikia darbo pažymėjimą.

Vilniaus miesto socialinės paramos centras dėl šių atvejų išaiškinimo kreipėsi į Vilniaus miesto policiją, todėl prašome gyventojų, sulaukusių minėtos moters apsilankymo, operatyviai perduoti informaciją bendrosios pagalbos telefono numeriu 112.

 

Gyventojams patariame, prieš duodant paramą, išsiaiškinti ją renkančio fizinio ar juridinio asmens įgaliojimus ir tikslus.      

Informacija dėl neįgaliųjų pažymėjimų keitimo asmenims, kitais metais sulauksiantiems pensinio amžiaus
2011-12-12

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kad, Lietuvoje nuo 2012 m. sausio 1 d. pradedant didinti senatvės pensinį amžių, gyventojai, kuriems nustatytas darbingumo lygis, turės pasikeisti turimus neįgaliųjų pažymėjimus, jei juose nurodyta pensinio amžiaus sukakties data. Juos nemokamai galima pasikeisti visuose 25 teritoriniuose Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos (toliau - NDNT) skyriuose. Paskubėti pasikeisti pažymėjimus turėtų tie neįgalieji, kurie pensinio amžiaus sulauks kitų metų pradžioje.

«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  »
Kauno g. 3, 01314 Vilnius
Tel. (8 5) 233 3986
Faks. (8 5) 213 3663
info@spcentras.lt