Socialinių išmokų klausimais prašome kreiptis šiuo tel. Nr.: 8 700 35545

Naujienos


PADĖKA
2015-12-03

Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuoširdžiai dėkoja įmonės UAB „Storebrand Baltic“ kolektyvui už dovanotą paramą daiktais, kuri buvo išdalinta 56 pagalbos į namus gavėjams, neturintiems galimybės jų įsigyti. Dėkojame už bendradarbiavimą ir gražią bei prasmingą iniciatyvą.


 

Sėkmingai įgyvendintas projektas „Integralios pagalbos teikimas Vilniaus mieste“
2015-11-24

some_text


Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuo 2013-05-13 iki 2015-10-31 sėkmingai įgyvendino projektą „Integralios pagalbos teikimas Vilniaus mieste“, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 1 prioriteto „Kokybiškas užimtumas ir socialinė aprėptis" priemonę ,,Darbo ir šeimos įsipareigojimų derinimas: integralios pagalbos plėtra" (toliau – projektas).

 

Projekto tikslassukurti ir plėtoti integralios pagalbos (socialinės globos ir slaugos paslaugų) namuose modelį Vilniaus mieste, siekiant teikti kompleksinę pagalbą neįgaliems ir senyvo amžiaus asmenims bei padėti šeimos nariams, prižiūrintiems savo artimuosius, derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus.


Projektas buvo finansuojamas
Europos Sąjungos fondų lėšomis pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 1 prioriteto „Kokybiškas užimtumas ir socialinė aprėptis" VP1-1.1-SADM-14-V priemonę ,,Darbo ir šeimos įsipareigojimų derinimas: integralios pagalbos plėtra".

 

Bendra projekto vertė: 816 742,41 Eur.

Kviečiame prisijungti prie vaikų svajonių išsipildymo!
2015-11-08

„Vaikų svajonės“ – tai savanoriška iniciatyva, kuria siekiama išpildyti kuo daugiau sudėtingomis socialinėmis sąlygomis augančių vaikų svajonių ir padovanoti jiems išsvajotas kalėdines dovanas. Projekto svetainėje www.vaikusvajones.lt talpinamos 2-14 m. amžiaus vaikų svajonės, kurias Jūs galite pasirinkti ir išpildyti.


Šis projektas suteikia galimybę vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms, o geraširdžiams ir socialiai atsakingiems žmonėms – galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo, įgyvendinant vaikų svajones.

 

Kviečiame prisijungti prie akcijos bei prisidėti prie vaikų svajonių įgyvendinimo.

 


Daugiau informacijos: www.vaikusvajones.lt


Informacija dėl socialinės paramos mokiniams
2015-11-03

Informuojame, kad Vilniaus miesto socialinės paramos centre 2015-2016 mokslo metams socialinė parama mokiniams jau skirta 5600 vaikų iš 3581 nepasiturinčios šeimos.


Parama mokinio reikmenims įsigyti skirta 4820 vaikų, nemokami pietūs – 5454 vaikams, nemokami pusryčiai – 406 vaikams.


Palyginti su 2014 m., besikreipiančiųjų skaičius dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti sumažėjo. 2014-2015 mokslo metais parama mokinio reikmenims įsigyti skirta 5795 vaikams.

 


Primename, kad dėl nemokamo maitinimo šeimos gali kreiptis visų mokslo metų eigoje į Vilniaus miesto socialinės paramos centro
socialinius darbuotojus. Išsamesnė informacija apie nemokamo maitinimo skyrimo sąlygas.


Kviečiame prisijungti prie socialinės akcijos „Būk pirmūnas!“
2015-08-19Jau septintus metus iš eilės startuoja socialinė akcija „Būk pirmūnas!” 

 

Jos metu, rugpjūčio 28 - 29 dienomis savanoriai prekybos centruose: Maxima, Rimi ir IKI rinks mokyklines prekes, kurios bus skirtos vaikams iš sunkiai besiverčiančių šeimų. 

 

Kviečiame prisijungti prie akcijos bei prisidėti prie vaikų svajonių įgyvendinimo. 


Jeigu šiomis dienomis sudalyvauti akcijoje neturėsite galimybės, kviečiame mokyklines prekes pristatyti į Vilniaus miesto socialinės paramos centrą, adresu Kauno g. 3, Vilnius, 511 kab. 

 

Dėl informacijos galite kreiptis į socialinių programų koordinatorę Anastasiją Pydyk, tel. (8 5) 2133710, el. p. a.pydyk@spcentras.lt


Integralios pagalbos teikimas Vilniaus mieste
2015-06-01

Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuo 2013-05-13 įgyvendina projektą „Integralios pagalbos teikimas Vilniaus mieste“, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 1 prioriteto „Kokybiškas užimtumas ir socialinė aprėptis" priemonę ,,Darbo ir šeimos įsipareigojimų derinimas: integralios pagalbos plėtra" (toliau – projektas).

 

Informuojame, kad 2015-05-28 Vilniaus miesto socialinės paramos centras su Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija ir Europos socialinio fondo agentūra pasirašė papildomą susitarimą dėl projekto Nr. VP1-1.1-SADM-14-V-01-004 „Integralios pagalbos teikimas Vilniaus mieste“ finansavimo ir administravimo sutarties Nr. VP1-1.1-SADM-14-V-01-004 pakeitimo (toliau – papildomas susitarimas).

 

Papildomu susitarimu Vilniaus miesto socialinės paramos centrui yra skirtas papildomas finansavimas – 89 000 Eur (307 299,2 Lt), bendra projekto vertė – 816 742,41 Eur (2 820 048,1 Lt).

 

 

Papildomas finansavimas yra skirtas darbuotojų mokymams, slaugos ir asmeninėms apsaugos priemonėms (vienkartinėms pirštinėms, chalatams, galvos apdangalams, antbačiams, prijuostėms, vidaus avalynei neslystančiu padu  ir pan.), projekto rezultatų viešinimui skirtam renginiui, taip pat 4 transporto priemonėms.

Dėmesio – pasikeitė paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo dalinimo vieta Pašilaičių, Justiniškių ir Viršuliškių gyventojams
2015-05-26

Informuojame, kad Pašilaičių, Justiniškių ir Viršuliškių seniūnijų gyventojams gegužės 28 ir 29 d. 10-16 val. maisto produktų dalinimas vyks kitoje vietoje – Gabijos g. 8.,Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinėje mokykloje. 


KVIEČIAME DALYVAUTI PSICHOAKTYVIŲJŲ MEDŽIAGŲ VARTOJIMO PREVENCIJOS KONKURSE „PREVENCIJOS SIMBOLIS“
2015-05-13

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas skelbia Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos konkursą „Prevencijos simbolis“ (toliau – Konkursas).


Konkurso tikslas
– išrinkti prevencijos simbolį (toliau – Simbolis), susijusį su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija, kuris didintų visuomenės sąmoningumą ir atskleistų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos svarbą bei skatintų visuomenę nevartoti psichoaktyviųjų medžiagų ir rinktis sveiką gyvenimo būdą.

 

Dalyvavimo konkurse tvarka:

  1. Kiekvienas Konkurso dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip 3 Simbolius;
  2. Simbolis gali būti kuriamas laisva forma (piešinys, instaliacija, skulptūra ir pan.) ir įvairiomis priemonėmis. Jis turi būti pozityvus, originalus, lengvai įsimenamas bei neturi klaidinti visuomenės ir skatinti psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo;
  3. Konkursui pateikiamus Simbolius reikia siųsti skaitmeniniame formate (nufotografuotus, nuskenuotus) el. paštu: konkursas@ntakd.lt ne vėliau kaip iki 2015 m. spalio 30 d. (imtinai);
  4. Elektroniniame laiške, kuriuo siunčiamas Simbolis, turi būti nurodytas autoriaus vardas ir pavardė, kontaktiniai duomenys (telefono numeris ir / arba el. pašto adresas) bei trumpas komentaras / aprašymas, paaiškinantis pateikiamo Simbolio prasmę ir sąsajas su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija;
  5. Konkurso dalyvių amžius neribojamas.


Kviečiame vilniečius aktyviai dalyvauti konkurse, kurio nugalėtojai ne vėliau kaip iki 2015 m. lapkričio 30 d. bus paskelbti Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento interneto svetainėje www.ntakd.lt, informuoti asmeniškai, pakviesti atsiimti apdovanojimo ir apdovanoti Konkurso organizatoriaus įsteigtais prizais ir padėkomis.


Projektas: apsaugok mano vaikystę!
2015-05-13

Kasdien su krizines situacijas išgyvenančiais vaikais ir šeimomis susiduriantis VšĮ Šeimos santykių institutas įgyvendina projektą „Tėvų-vaikų santykių susvetimėjimo ankstyvas atpažinimas, prevencija ir intervencija: kompleksinis pagalbos modelis šeimoms, išgyvenančioms konfliktiškas skyrybas ir/ar atsiskyrimą”.


Projekto tikslas 
– sukurti ir įdiegti kompleksinį pagalbos modelį konfliktiškas skyrybas ar atsiskyrimą išgyvenančioms šeimoms, kuris mažintų riziką sutrikdyti vaikų-tėvų santykius ir pažeisti vaiko prigimtinę teisę turėti ryšį su abiem tėvais.


Projekto įgyvendinimo metu 6-iose Kauno apskrities (Kauno miesto, Kaišiadorių, Kėdainių, Prienų ir Jonavos rajono) ir Vilniaus miesto savivaldybėse šeimoms ir jų nariams, išgyvenantiems skyrybas ir / ar atsiskyrimą, teikiamos kompleksinės paslaugos. 

 

Daugiau informacijos projekto svetainėje.


KVIETIMAS DALYVAUTI SOCIALINĖJE AKCIJOJE „NUSTOKIME BARTI, PRADĖKIME GIRTI“
2015-04-22

Pranešame, kad Vilniaus miesto socialinės paramos centras prisijungia prie VšĮ Paramos vaikams centro vykdomos socialinės akcijos „Nustokime barti, pradėkime girti“. Šios akcijos siekis – atkreipti visuomenės dėmesį į emocinės prievartos prieš vaikus problemą. Akcijos metu kviesime atsisakyti vaikus žeidžiančių žodžių ir dalinsime frazes bei žodžius, kuriais suaugusieji gali pagirti ir paskatinti vaikus. Kviečiame vilniečius 2015 m. balandžio 23 d. nuo 9.00 iki 11.30 val. atvykti į Vilniaus miesto socialinės paramos centrą (Kauno g. 3, Vilnius, prie pagrindinio įėjimo) bei palaikyti šią socialinę akciją. 


«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  »

Svetainės medis