Naujienos

Vilniaus miesto socialinės paramos centro darbuotoja turėjo galimybę Norvegijoje ir Danijoje įgyti naujos patirties, dirbant su elgetaujančiais ir benamiais
2012-11-12Š. m. spalio mėn. pabaigoje Socialinio darbo skyriaus socialinė darbuotoja Inesa Radkevičiūtė stažavosi Osle (Norvegija) ir Alborge (Danija) pagal projektą „Social Assistance for Homeless People: Gaining New Experience", kurio pagrindinis tikslas - pasidalinti gerąja patirtimi, dirbant socialinį darbą su benamiais asmenimis.


„Teko apsilankyti įvairiose socialinių paslaugų įstaigose, bendrauti su socialiniais darbuotojais, atliekančiais skirtingus vaidmenis dirbant su tiksline grupe - planuojančiais, vykdančiais ir vertinančiais. Nors aplankytuose miestuose benamystės problemos sprendimo priemonės yra labiau struktūrinės, o turimi materialiniai ištekliai didesni, tačiau džiugu, kad bendrame šios socialinės problemos sprendimo kontekste Vilniaus miestas atrodo pakankamai gerai. Žinoma, erdvės tobulėti tikrai yra" - stažuotės įspūdžiais dalinasi socialinė darbuotoja.


Tikimės, kad šio projekto metu įgyta patirtis padės planuojant ir tiesiogiai dirbant socialinį darbą su elgetaujančiais ir benamiais Vilniaus mieste.


Projektas iš dalies finansuotas Šiaurės ir Baltijos Šalių Mobilumo Programos (angl. Nordic-Baltic Mobility Programme) lėšomis viešojo administravimo sektoriui.


Antakalnio seniūnijos gyventojų dėmesiui!
2012-11-12

Informuojame, kad socialinių darbuotojų darbo vietos Antakalnio seniūnijoje iš patalpų, esančių Klinikų g. 2, perkeliamos į Antakalnio g. 17.

Naujose patalpose asmenis aptarnausime nuo 2012 m. lapkričio 26 d.

 

Atsiprašome Antakalnio seniūnijos gyventojų dėl laikinų nepatogumų ir informuojama, kad su  socialiniais darbuotojais galite susisiekti šiais mobiliaisiais telefonais:

  • Socialinio darbo skyriaus darbuotojais - 8 683 80949
  • Socialinių paslaugų namuose skyriaus darbuotojais - 8 670 17837, 8 670 17221
  • Pagalbos šeimai skyriaus darbuotojais - 8 670 17399, 8 683 82278

Atkreipiame dėmesį, kad besikreipiantys į Socialinio darbo skyrių Antakalnio seniūnijos gyventojai iki lapkričio 23 d. aptarnaujami adresu Žirmūnų g. 143, 120 kab., tel. (8 5) 277 0613, 8 670 17404.


Išsipildymo akcija 2012
2012-10-22

Informuojame, kad TV3 ir SEB bankas organizuoja „Išsipildymo akciją 2012" ir prašo visų informacijos apie mažuosius ligoniukus, kurie atitinka šiuos kriterijus:

  • Ligoniuko amžius - iki 18 metų;
  • Liga/diagnozė - ne psichikos sutrikimas;
  • Numatomam gydymui ar pagalbai neskiriamos valstybės lėšos.

 

Svarbu, kad siūlomo ligoniuko šeima sutiktų, kad apie ją būtų renkama ir pateikiama informacija TV3 laidoms bei sutiktų filmuotis.

Pateikiamoje anketoje būtina nurodyti detalesnę informaciją apie Jūsų siūlomą sergančio vaiko istoriją. Galima pateikti ir kelių ligoniukų atskiras anketas.

Užpildytas anketas siųsti el. paštu issipildymas2012@gmail.com


Informacija dėl nemokamų vilniečio kortelių išdavimo neįgaliesiems
2012-10-15

Informuojame, kad, bendradarbiaujant SĮ „Susisiekimo paslaugos", Vilniaus miesto socialinės paramos centrui ir nevyriausybinėms neįgaliųjų organizacijoms, neįgaliesiems (darbingo amžiaus ir vaikams nuo 7 m. amžiaus), kuriems taikoma 50 % ir 80 % nuolaida važiavimui Vilniaus miesto viešuoju transportu, nuo š. m. spalio 15 d. iki gruodžio 31 d. bus nemokamai išduodamos vilniečio kortelės.


Neįgalieji, neturintys seno pavyzdžio elektroninio bilieto kortelės ir pateikę neįgaliojo pažymėjimą, gali gauti nemokamą vilniečio kortelę šiose dalinimo vietose:

Informacija dėl išlaidų, skirtų skaitmeninės televizijos priėmimo įrangai įsigyti, kompensacijos
2012-04-27

Informuojame, kad Vilniaus miesto gyventojai dėl išlaidų, skirtų skaitmeninės televizijos priėmimo įrangai įsigyti, kompensacijos gali kreiptis į Vilniaus miesto socialinės paramos centrą nuo 2012 m. balandžio 30 d. iki lapkričio 20 d.


Spalio 10 dieną minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena
2012-10-04

Ta proga visame pasaulyje organizuojami įvairūs renginiai - diskusijos, koncertai, susitikimai, paskaitos. Jais siekiama didinti visuomenės informuotumą, inicijuoti atviras diskusijas psichikos sveikatos klausimais, priminti apie tai, jog šiemet ši diena skirta depresijai ir pavadinta „DEPRESIJA: pasaulinė krizė".  

Plačiau >>


VŠĮ „Socialiniai paramos projektai“ kviečia dalyvauti integracijos projekte „Mano guru: naujos galimybės darbo rinkoje“
2012-10-01
Neįgaliųjų, norinčių studijuoti aukštosiose mokyklose, dėmesiui
2012-09-07

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kviečia atsiliepti neįgaliuosius, kurie norėtų studijuoti viešosios  komunikacijos (leidybos, amatų, mados, kino, žaidimų, muzikos, sporto, turizmo ir kt. srityse)  specialybės  pirmosios pakopos (bakalauro) studijų programą.


Studentai  įgautų projektų vadybos, finansų, prodiusavimo, žurnalistikos žinių.


Susidomėjusieji gali skambinti tel. (8 5)  239 4425.


Senjorų dienos centre „Atgaiva“ vykdomas projektas „Sveikoje sieloje – sveikas kūnas“
2012-09-06

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre „Atgaiva" 2012 m. rugsėjo 3 d. startavo projektas „Sveikoje sieloje - sveikas kūnas", kurį vykdo VšĮ „Slaugančios rankos". Projektas yra skirtas vyresnio amžiaus žmonių fizinės ir psichologinės savijautos bei pažintinių gebėjimų stiprinimui. Projekto metu, iki gruodžio 17 d., dienos centre kartą per savaitę vyks meno, žaidimų, kineziterapijos ir relaksacijos užsiėmimai, bus skaitomos psichologinės paskaitos.


Pirmojo susitikimo metu projekto vadovė Joana Butėnaitė dienos centro lankytojams pristatė projektą ir skaitė paskaitą „Ar gerai pažįstu save?", kurios metu lankytojai atliko praktines užduotis, padedančias suprasti, kaip tapti „tikruoju aš" ir atrasti vidinę ramybę.


Projektą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė iš Visuomenės sveikatos programos lėšų.


Informacija apie socialinę inovaciją “Socialinis taksi”
2012-06-22

2012 m. birželio 2 d. startavo socialinė inovacija "Socialinis taksi".


Socialinis taksi - tai unikali paslauga, padedanti užtikrinti judėjimo negalią turinčių žmonių, kuriems sunku naudotis miesto infrastruktūra ir viešuoju transportu, kelionių organizavimą į ekonominio ir socialinio užimtumo vietas (darbą, įvairias organizacijas, ligoninę, universitetą, kiną, teatrą, parduotuvę, susitikimą ir kt.). Tikimasi, kad nauja paslauga Vilniaus mieste laikui bėgant gerokai padidins negalią turinčių žmonių mobilumą. „Socialinis taksi" suteiks galimybę nevaržomai judėti, lankytis įvairiose vietose už palankią kainą. Šiuo metu paslaugos įkainis 3 Lt nepriklausomai nuo kelionės trukmės. Didelis dėmesys projekte yra skiriamas paslaugos kokybei: automobilio vairuotojai (darbuotojai, savanoriai) apmokyti būtinosios pagalbos, bendravimo ir kitų svarbių įgūdžių.


Projekto įgyvendintojas ir vykdytojas - Nacionalinis socialinės integracijos institutas.


Daugiau informacijos galite rasti tinkalype: www.socialinistaksi.lt 


«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  »
Kauno g. 3, 01314 Vilnius
Tel. (8 5) 233 3986
Faks. (8 5) 213 3663
info@spcentras.lt