Socialinių išmokų klausimais prašome kreiptis šiuo tel. Nr.: 8 700 35545

Naujienos


Padėka Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui
2016-03-07

Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuoširdžiai dėkoja Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui už suteiktą galimybę tėvams su vaikais, augančiais socialinės rizikos ir socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose, nemokamai apsilankyti koncertuose. Suteikta parama yra didelis indelis šių žmonių socialinei integracijai bei dvasiniam tobulėjimui. 


Šeškinės, Justiniškių, Pašilaičių, Fabijoniškių, Verkių, Šnipiškių seniūnijų gyventojų dėmesiui!
2016-03-17

Informuojame, kad dėl dienos socialinės globos asmens namuose adresu: Šeškinės g. 28, 3 kab., asmenis aptarnavę socialiniai darbuotojai nuo šiol dirba Paberžės g. 6A. (aptarnauja Šeškinės, Justiniškių, Pašilaičių, Fabijoniškių, Verkių, Šnipiškių  seniūnijų gyventojus, tel. (8 5) 241 9824, 8 670 07109).


 

Informacija dėl gyvenamosios vietos deklaravimo
2016-03-10

Informuojame, kad nuo 2016 m. pradžios pasikeitė gyvenamosios vietos deklaravimo tvarka – gyventojai, kurie savo gyvenamąją vietą deklaravo savivaldybėje be tikslaus adreso, iki liepos 1 d. privalės deklaruoti savo faktinę gyvenamąją vietą, t.y. nurodyti tikslų gyvenamosios vietos adresą.


Svarbu žinoti, kad asmenys, kurie nedeklaruos savo faktinės gyvenamosios vietos arba nepratęs gyvenamosios vietos neturinčių asmenų galiojančio termino, negalės gauti tų paslaugų, kurias suteikiant privalomas  gyvenamosios vietos deklaravimas, pvz., praras prioritetus registruojant vaiką į darželius, neteks teisės į socialines išmokas ir kt.


Savo būstų neturintiems ir jį nuomojantiems asmenims pakaks deklaruojantis savivaldybėje ar seniūnijoje pateikti sudarytą būsto nuomos ar panaudos sutartį. Jeigu minėti gyventojai iki nurodytos datos savo gyvenamosios vietos nedeklaruos, jie bus išbraukti iš savivaldybės apskaitos.


Anksčiau į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą galėjo būti įtraukiami visi gyventojai, neturintys savo būsto. Nuo šiol į šią apskaitą ribotam terminui galės būti įtraukiami tik benamiai, taip pat asmenys, palikę vaikų globos namus ar šeimyną, atliekantys bausmę pataisos įstaigose ar laikomi tardymo izoliatoriuose bei tie, kurie teismo sprendimu gydomi specializuotuose psichikos sveikatos įstaigose.


Deklaruoti gyvenamąją vietą galite seniūnijose (http://www.vilnius.lt/index.php?2092076112), Vilniaus miesto savivaldybėje arba užpildę gyvenamosios vietos deklaracijos formą elektroniniu būdu adresu www.epaslaugos.lt

 

Spauskite ant paveiksliuko:

 

 

Daugiau informacijos: http://www.vilnius.lt/index.php?717382584

 

Vaizdinė medžiaga: https://youtu.be/cVn8y15koyA


Padėka Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos direktorei Dianai Slepakovienei bei mokyklos bendruomenei
2016-03-04Vilniaus miesto socialinės paramos centras dėkoja Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos direktorei Dianai Slepakovienei bei mokyklos bendruomenei už ilgalaikį ir nenutrūkstamą bendradarbiavimą: šventinius sveikinimus-dovanėles, dailės būrelio eksponuojamas parodas, lietuvių liaudies šokių grupės “Sukutis” koncertines programas Senjorų dienos centro “Atgaiva” lankytojams. Šis ypatingas dėmesys stiprina kartų bendradarbiavimą ir ugdo bedruomeniškumo jausmą.


 

Padėka "Keistuolių teatrui"
2016-03-04Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuoširdžiai dėkoja VšĮ Keistuolių teatrui už suteiktą galimybę tėvams su vaikais, augančiais socialinės rizikos ir socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose, nemokamai pamatyti teatro spektaklius. Suteikta parama yra didėlis indelis šių žmonių socialinei integracijai bei dvasiniam tobulėjimui.


 

PADĖKA
2016-02-10

Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuoširdžiai dėkoja įmonės UAB “Recomm Group”  kolektyvui už dovanas pagalbos į namus gavėjams, kurių dėka jie jaučiasi vertinami, nepamiršti.


Lošimų priežiūros tarnybos informacija
2016-01-19

Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos parengė informacinius lankstinukus, skirtus atsakingo lošimo skatinimui ir priklausomybės nuo azartinių lošimų prevencijai:

 

Probleminis lošimas. Tai būtina žinoti kiekvienam

 

Azartiniai lošimai. Ką svarbu žinoti paauglių tėvams


Įgyvendintas projektas “Vaikų svajonės“
2016-01-14Socialinės paramos centras šeštus metus artėjant kalėdinėms šventėms dalyvavo projekte „Vaikų svajonės“, kurio tikslas – vaikų, augančių socialinių įgūdžių stokojančiuose ir socialinės rizikos šeimose, svajonių įgyvendinimas.

 

Šiais metais 53 socialiniai darbuotojai surinko 673 vaikų svajones, kurios buvo patalpintos internetiniame puslapyje www.vaikusvajones.lt.  Kiekvienas svetainėje apsilankęs lankytojas turėjo galimybę pasirinkti vaikų svajones ir įteikti jas asmeniškai arba tarpininkaujant socialiniams darbuotojams.

 

2015 m. buvo įgyvendintos 662 svajonės. Kaip ir kiekvienais metais daugiausiai vaikai svajojo apie šiltą avalynę ir drabužius, žaislus, stalo žaidimus, įvairius konstruktorius, šiltą patalynę, laisvalaikio inventorių (riedučiai, riedlentės, dviračiai, krepšinio/futbolo kamuoliai). Pažymėtina, kad kasmet didėja skaičius vaikų, kurie svajoja apie bendrą šeimos laisvalaikį – apsilankymai vandens parke, kino teatre, televizijos bokšte ir kt.

 

 

Socialinės paramos centras nuoširdžiai dėkoja projekto iniciatoriams, savanoriams ir ypatingai savo socialiniams darbuotojams, kurie jau šeštus metus iš eilės entuziastingai, negailėdami savo laiko dirbo projekte, o visiems, išpildžiusiems vaikų svajones, dėkojame už norą ir mokėjimą dalintis gerumu!


Padėka rašytojai Kristinai Sabaliauskaitei ir Vilniaus turizmo informacijos centrui
2016-01-04


BĮ Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuoširdžiai dėkoja rašytojai Kristinai Sabaliauskaitei ir Vilniaus turizmo informacijos centrui už 2015-12-29 senjorų dienos centro „Atgaiva“ aktyviausiems lankytojams suteiktą galimybę dalyvauti nemokamoje ekskursijoje. Ekskursijos metu senjorai pažino istoriniuose romanuose „Silva rerum“ piešiamą Vilnių, praskaidrino savo kasdienybę ir paįvairino laisvalaikį tarp šventiniu periodu.

Daugiau informacijos: http://www.vilnius.lt/index.php?1622150700


 

Vaikų dienos centre „Labirintai“ vyko užsiėmimai su terapiniu šunimi
2015-12-22

 

2015 metų spalio-lapkričio mėnesiais Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centre „Labirintai“ vyko užsiėmimai su terapiniu šunimi, kuriuos vedė kaniterapijos specialistė ir psichologė. Lietuvoje šis dienos centras yra vienas pirmųjų metodiškai taikantis kaniterapiją socialiniame darbe. Užsiėmimų tikslas – stiprinti vaikų socialinius įgūdžius, gerinti emocinę savijautą, skatinti atsiverti, glaudžiau bendrauti ir bendradarbiauti. Buvo ugdomas empatijos kitam jausmas, nugalint įsisenėjusias baimes, skatinant gerbti kitą, ugdant pasitikėjimą. Buvo sukurta aplinka, kurioje vaikai galėjo saugiai pasisakyti, mokytis išklausyti, nežeminti kito.


Stebint procesą, buvo įvertintas poveikis, kurį socialinių įgūdžių užsiėmimų metu daro terapinis šuo. Veikdamas kaip motyvatorius jis
skatina vaikų norą dalyvauti veikloje, gebėjimą atlikti pradėtą užduotį iki galo.


Bendradarbiaujant su kaniterapijos asociacija užsiėmimai bus tęsiami.
Daugiau informacijos apie užsiėmimus šiuose straipsniuose:


http://www.kaniterapija.eu/?p=911

http://www.kaniterapija.eu/?p=990


 

«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  »

Svetainės medis