Naujienos


Vilniaus miesto socialinės paramos centro Vaikų dienos centrai dalyvavo renginyje kartu su Lietuvos kariuomenės atstovais
2018-07-13

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centrai dalyvavo sportinio-kariško tipo renginyje, kuris vyko Vilniaus Sapiegų rūmų parke. Renginio metu vaikai sužinojo įdomios informacijos apie kariuomenės veiklą, rungtyniavo bei varžėsi tarpusavyje dalyvaudami smagiose, fizinius įgūdžius lavinančiose estafetėse, turėjo galimybę pašaudyti į taikinius iš tikrų ginklų. Renginio pabaigoje vaikų laukė prizai bei vaišės.


Norėtume nuoširdžiai padėkoti Vilniaus karo prievolės centrui bei Lietuvos kariuomenės atstovams, kurių dėka, vaikai puikiai praleido laiką gamtoje bei patyrė įsimintinų akimirkų.

 


Senjorų dienos centras „Atgaiva“ bendruomenė minėjo savo 20 metų jubiliejų
2018-07-03

Senjorų dienos centro „Atgaiva“ lankytojai, savanoriai ir darbuotojai, bendradarbiaudami su Šeškinės bendruomenių sąjunga, Šeškinės seniūnija, lopšeliais/darželiais, mokyklomis bei kitomis įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis ir rėmėjais sudarė aktyvų dienos centro branduolį, vystė įvairias veiklas, praskaidrinusias senjorų kasdienybę.

 


Seminaras/dirbtuvės „Kaip organizuoti finansus poroje, kad būtų daugiau darnos ir pinigų: praktikos, įrankiai ir poros finansų modelis“
2018-05-21Kad ir kaip banaliai tai beskambėtų - tačiau paprastas pinigų organizavimo modelis poroje gali padėti ne tik sumažinti nesutarimų dėl pinigų, bet ir sistemiškiau kaupti ir panaudoti pinigus.

Kada ?  2018 m. gegužės 26 d., 11.00 val. – 16.15 val.

Kur?  Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje  mokykloje, 3 konferencijų salė, 1 aukštas

Būtina išankstinė registracija: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdMp0i0
zRXArqeZsynQrVHfRWNi2g_3koAUzxLL10L-3RMQXQ/viewform?usp=sf_link

Užsiregistravę sulaukite patvirtinimo el. paštu.

Būtina dalyvio anketa. Dalyvio anketa bus atsiųsta el. paštu, patvirtinant Jūsų dalyvavimą.

Prieš atvykdami į seminarą/dirbtuves prašome užpildyti dalyvio anketą ir ją atsinešti. Jei planuojate dalyvio anketą užpildyti prieš paskaitą, kviečiame atvykti 15 – 20 min. anksčiau.

Senjorų dienos centre „Atgaiva“ svečiavosi gamtos fotografas, ornitologas Marius Čepulis
2018-05-17

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre “Atgaiva” svečiavosi gamtos fotografas, ornitologas Marius Čepulis. Susitikimo metu fotografas supažindino senjorus su retomis paukščių ir įvairiomis gyvūnų rūšimis, balsais ir elgesio ypatybėmis, papasakojo apie jų stebėjimo ir fotografavimo specifiką bei pasidalino istorijomis iš savo asmeninės patirties. Po įdomių svečio pasakojimų ir parodytų nuotraukų senjorai neskubėjo skirstytis – turėjo klausimų fotografui, diskutavo ir dalinosi įspūdžiais.


Nuoširdžiai dėkojame Mariui Čepuliui už skirtą mums laiką, šiltą ir nuotaikingą bendravimą, suteiktas žinias bei parodytus gražius vaizdus.


INFORMACIJA DĖL GYVENAMOSIOS VIETOS DEKLARAVIMO
2018-05-15

Įsigaliojus Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo pakeitimo įstatymui (toliau Įstatymas), Vilniaus miesto gyventojai, kurių duomenų apie deklaruotą gyvenamąją vietą arba apie savivaldybę, kurios teritorijoje jie gyvena, nėra Gyventojų registre, teisės gauti išmokas vaikams ir (ar) piniginę socialinę paramą, nepraranda. Dėl šių išmokų jie gali kreiptis į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinių išmokų skyrių (Kauno g. 3, Vilnius) ir pagal poreikį pateikti pagrindžiančią informaciją apie asmens ekonominius, socialinius ar asmeninius interesus Vilniaus miesto savivaldybėje.

Apsilankymas kino teatre ir smagi animacinio filmo „Pagrobta princesė“ peržiūra
2018-05-02

 

2018 m. balandžio 12 d. Vilniaus miesto socialinės paramos centro Antakalnio seniūnijoje dirbančios socialinės darbuotojos organizavo išvyką su vaikais ir jų tėvais į kino teatrą. Dėkojame UAB „Garsų pasaulio įrašai“ už padovanotus bilietus ir suteiktą vaikams galimybę pasižiūrėti nuotaikingą animaciją visai šeimai „Pagrobta princesė“, kuri sukėlė jiems ypatingai daug džiugių emocijų.

 

 


Vaikų dienos centras „Savi“ dalyvavo išvykoje į VšĮ „Tautmilės globa“ gyvūnų prieglaudą
2018-04-27

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centro „Savi“ lankytojai vykdė socialinę iniciatyvą – „Susipažink ir padėk beglobiui gyvūnui“ bei 2018 m. balandžio 25 d. aplankė VšĮ „Tautmilės globa“ gyvūnų prieglaudą.


Ekskursijos metu vaikai susipažino su prieglaudoje gyvenančiais gyvūnais, darbuotojų darbu bei patys prisidėjo prie gyvūnų gerovės socialine veikla bei įteikdami paramą reikalingais daiktais ir maistu. Apsilankymas vaikams suteikė daug šiltų emocijų, skatino suprasti, kaip svarbu yra rūpintis savo augintiniais.


Senjorų dienos centras „Diemedis“ ir vaikų dienos centras „Bičiulis“ įgyvendina socialinę iniciatyvą „Suteikime džiaugsmo vaikams“
2018-04-27

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centras „Diemedis“, bendradarbiaudamas su vaikų dienos centru „Bičiulis“, įgyvendina socialinę iniciatyvą „Suteikime džiaugsmo vaikams“. Senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojos džiaugiasi galėdamos pradžiuginti vaikus ir dovanojo vaikų dienos centro „Bičiulis“ lankytojams savo rankomis numegztas margaspalves, šiltas kojines.


Nuoširdžiai dėkojame mieloms senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojoms senjorėms už dalyvavimą socialinėje iniciatyvoje „Suteikime džiaugsmo vaikams“.


Senjorų dienos centro „Atgaiva“ lankytojai dalyvavo Vilniaus universiteto ekskursijoje
2018-04-04

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro “Atgaiva” grupė senjorų lankėsi Vilniaus universiteto bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje pristatomoje parodoje “Už visą auksą brangesnė laisvė!“. Ekskursijos po parodą metu bibliotekos gidas aprodė dokumentus, nuotraukas, knygas, raštus, susijusius su Lietuvos valstybe bei papasakojo jų istoriją. Ši edukacinė išvyka ne tik praturtino žiniomis, bet ir paliko senjorams labai gerus įspūdžius. Dėkojame Vilniaus universitetui už galimybę apsilankyti parodoje ir gidui už mums skirtą laiką, įdomius istorinius faktus bei nuoširdų ir šiltą bendravimą.

 


Esate nedeklaravęs gyvenamosios vietos ir gaunate pensiją? Svarbi informacija jums!
2018-03-29Socialinės apsaugos ir darbo ministerija dar kartą atkreipia dėmesį, kad socialinio draudimo, šalpos ir valstybines pensijų (pirmojo ir antrojo laipsnio, nukentėjusiųjų, mokslininkų), slaugos ir priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinių kompensacijų gavėjai, kurie iki 2018 metų buvo deklaravę gyvenamąją vietą „prie savivaldybės“, norėdami, kad ir toliau nepertraukiamai gautų šias išmokas, iki kovo mėn. pabaigos privalo deklaruoti savo gyvenamąją vietą arba kreiptis į seniūniją dėl įtraukimo į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  »


Kauno g. 3, 01314 Vilnius
Tel. (8 5) 233 3986
info@spcentras.lt