Naujienos


Mielas vilnieti!!!!
2018-10-05

Ar žinai, kad gali pretenduoti į 78,85 Eur (1 asm. per mėn.) būsto nuomos mokesčių dalies kompensaciją? 


JEI TU:

 • ne trumpesniam nei vienerių metų terminui išsinuomojai Vilniuje (išskyrus savivaldybės) būstą.
 • įregistravai nuomos sutartį nekilnojamojo turto registre;
 • savo gyvenamąją vietą esi deklaravęs Vilniaus mieste arba esi įtrauktas į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą Vilniaus mieste;
 • tavo pajamos ir turtas neviršija šių dydžių:

1 asmens be šeimos grynosios metinės pajamos – 38 VRP (4 636 Eur) ir turtas – 93 VRP (11 346 Eur); 

2 ar 3 asmenų šeimos grynosios metinės pajamos – 76 VRP (9 272 Eur) ir turtas – 168 VRP (20 496 Eur); 

4 ar daugiau asmenų šeimos grynosios metinės pajamos vienam asmeniui – 22 VRP (2 684 Eur) ir turtas vienam asmeniui – 75 VRP (9 150 Eur);

 • neturi būsto arba jis yra fiziškai nusidėvėjęs daugiau kaip 60 procentų, arba nuosavybės (bendrosios nuosavybės) teise turimo būsto naudingasis plotas, tenkantis vienam asmeniui ar šeimos nariui, yra mažesnis kaip 10 kvadratinių metrų arba 14 kvadratinių metrų, jeigu šeimoje yra neįgalusis arba asmuo, sergantis lėtinės ligos, įrašytos į Lietuvos Respublikos Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos patvirtintą sąrašą, sunkia forma;
 • esi deklaravęs savo (šeimos) turtą (įskaitant gautas pajamas) VMI, pateikiant FR0001 deklaraciją.

 

ATVYK į SĮ „Vilniaus miesto būstas“, Švitrigailos g. 7 ir pateik:

 1. Prašymą (gauti nuomos mokesčio kompensaciją ir/arba įrašyti į laukiančių socialinio būsto sąrašą); 
 2. Būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos sutartį sudarytą ne trumpiau kaip vieniems metams pagal Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse nustatytas sąlygas ir įregistruotą Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto registre (sutartyje turite nurodyti visus šeimos narius, kurie yra įrašyti į asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašą). Nuomojamo būsto naudingasis plotas, tenkantis vienam asmeniui ar šeimos nariui, negali būti mažesnis kaip 8 kv. m;
 3. Visų šeimos narių asmens dokumentų kopijas;
 4. Informaciją apie duomenų pasikeitimą (jeigu duomenys keitėsi dėl šeiminės padėties: santuokos, ištuokos, mirties liudijimo kopijos, duomenys apie 18 metų sulaukusius vaikus (įvaikius), priskiriamus prie šeimos narių pagal Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatyme nurodytą šeimos sąvoką;
 5. Metinę gyventojo (šeimos) turto (įskaitant gautas pajamas) deklaraciją (deklaracijos forma FR0001), teikiamą iki kiekvienų metų gegužės 1 d;
 6. Visų pilnamečių šeimos narių sutikimus dėl duomenų tikrinimo;
 7. Jeigu prašymą ir dokumentus teikia įgaliotas asmuo – įgaliojimą ir įgaliotojo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
 8. Banko atsiskaitomosios sąskaitos rekvizitus.

Tel. pasiteiravimui (8 5) 250 0759; (8 5) 250 0760; (8 5) 277 9090.


Senjorų dienos centre “Atgaiva” - „Derliaus šventė“
2018-09-20

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre “Atgaiva” vyko renginys „Derliaus šventė“. Renginio metu veikė lankytojų užaugintų rudens gerybių kompozicijų paroda. Senjorai taip pat aktyviai įsitraukė į viktoriną, kur puikiai atsakinėjo į pateiktus klausimus, sprendė užduotis ir minė mįsles. Visiems viktorinos dalyviams įteiktos simbolinės rėmėjų dovanėlės, o parodos nugalėtojams - kvietimai į „Keistuolių teatro“ spektaklį „12 naktis“.


Nuoširdžiai dėkojame „Keistuolių teatrui“ už suteiktą paramą ir senjorams už įdėtą triūsą, auginant ir ruošiant rudenines gėrybes renginio parodai.


PADĖKA
2018-09-17

Šių metų rugsėjo 12 d. Naujosios Vilnios seniūnijos sunkiai besiverčiančių šeimų vaikai apsilankė Žaislų muziejuje, įsikūrusiame Šiltadaržio g. 2, Vilniuje. Vaikus pasitiko ekskursijos gidas, kuris ne tik juos supažindino, bet ir kartu žaidė su viduramžių laikus menančiais žaislais: šiaudinėmis bei iš siūlų pagamintomis lėlytėmis, iš gyvulių kaulų pagamintais kauliukais. Muziejaus gidas aprodė bei smagiai papasakojo iš ko ir kaip buvo gaminami žaislai, vaikai turėjo galimybę pažaisti su visais muziejuje esančiais žaislais.


Nuoširdžiai dėkojame Žaislų muziejaus įsteigėjams Indrei Jovaišaitei-Blaževičienei ir dr. Povilui Blaževičiui, muziejaus gidui už žaidimus bei smagius pasakojimus, už vaikų džiugias emocijas bei suteiktą galimybę pažaisti su visais muziejuje esančiais žaislais. Po ekskursijos vaikai dar ilgai dalinosi smagiais įspūdžiais tarpusavyje ir su tėveliais. Dėkojame už Jūsų dideles širdis.


 

Informacija šeimoms, globojančioms giminystės ryšiais susietus vaikus, apie pagalbos pinigų mokėjimą nuo 2018 m. rugpjūčio 1 d.
2018-09-07

Informuojame, kad, siekiant skatinti vaikų globą šeimoje, nuo 2018-08-01 pagalbos pinigai bus mokami ne tik šeimoms, globojančioms giminystės ryšiais nesusietus vaikus, bet ir šeimoms, globojančioms giminystės ryšiais susietus vaikus (seneliams, broliams, seserims):

 • globojant vieną vaiką, šeimai mokama 3 bazinės socialinės išmokos dydžių išmoka, kuri sudaro 114 eurų per mėnesį;
 • globojant du vaikus, šeimai mokama 5 bazinės socialinės išmokos dydžių išmoka, kuri sudaro 190 eurų per mėnesį;
 • globojant tris ir daugiau vaikų, šeimai mokama 8 bazinės socialinės išmokos dydžių išmoka, kuri sudaro 304 eurus per mėnesį;
 • globojant vaiką iki 3 metų amžiaus, pagalbos pinigų suma papildomai didinama 1 bazinės socialinės išmokos dydžiu, t. y. 38 eurais, per mėnesį.

Pagalbos pinigai šeimai, pradėjusiai vaikus globoti iki 2018-07-31 (įskaitytinai), mokami nuo prašymo dėl pagalbos pinigų skyrimo Savivaldybėje gavimo dienos. Šeimai, pradėjusiai vaikus globoti nuo 2018-08-01, pagalbos pinigai mokami nuo globos nustatymo dienos.

Daugiau informacijos apie pagalbos pinigų skyrimo tvarką galite rasti Savivaldybės interneto skiltyje https://paslaugos.vilnius.lt/service-list/pagalbos-pinigu-skyrimas-seimoms-ir-seimynoms-globojancioms-rupinancioms-likusius-be-tevu-globos-vaikus arba ją suteiks Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinės paramos skyriuje  tel. (8 5) 211 2263.


 

Renginys „Mažoj širdelėj- didelės idėjos“
2018-09-04

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centrai „Bičiulis“ ir „ Labirintai “ 2018 m. rugpjūčio 30 d. dalyvavo S. Daukanto aikštėje vykusioje LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ir maltiečių organizuotoje mokyklinių prekių rinkimo mugėje „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“.


Vaikams šis renginys suteikė daug teigiamų emocijų ir įspūdžių, vaikai turėjo galimybę pamatyti Lietuvos Respublikos prezidentę, kai kurie netgi gauti jos parašą.


Renginio metu, vaikai mokėsi teikti pirmąją pagalbą, fechtuoti bei buvo vaišinami gardžiais užkandžiais. Taip pat,
šventę aikštėje kūrė ir dainavo „X Factor“ jaunieji nugalėtojai.


Viršuliškių seniūnijos gyventojų dėmesiui!
2018-08-24

Informuojame, kad Viršuliškių seniūnijos gyventojus aptarnaujantys Socialinio darbo skyriaus socialiniai darbuotojai nuo 2018-08-24 dirbs Justiniškių seniūnijos patalpose adresu Rygos g. 15, 5 kab. tel.  (8 5) 240 0179, 8 670 17405.


 

Paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo dalinimo grafikas
2018-08-20


Informuojame, kad Vilniaus m. gyventojai, pateikę prašymus paramai maisto produktais gauti, maisto produktus gali atsiimti vadovaujantis pateiktu grafiku.

 

Vėluojantiems maisto paketai dalinami bus rugsėjo 1,2 d. 10-16 val., Maisto banko patalpose, įėjimas pro vartus Panerių g. 37 (kieme sukti kairėn). 


Kitu laiku ar kitoje vietoje paramos maistu paketai savo dalinimo punkte neatsiėmusiems teikiama nebus – atsiprašome už nepatogumus.


 

„Mano Guru“ kviečia dalyvauti projekte
2018-08-20

Organizacija VšĮ „Socialiniai paramos projektai“ nuo 2004 m. vykdanti socialinę integraciją salotų bare „Mano Guru“ (Vilniuje) įgyvendina naują projektą “Įveik save su Mano Guru”.  Tai jau penktasis organizacijos įgyvendinamas integracijos projektas. Per visą laikotarpį kavinėje virėjo, padavėjo, barmeno profesijų mokėsi virš 400 asmenų, iš kurių 80% sėkmingai integravosi į visuomenę ir darbo rinką. Kavinė įkurta būtent tam, kad socialinės atskirties asmenys turėtų galimybę, kur saugioje aplinkoje mokytis profesinių įgūdžių ir vėliau integruotis į darbo rinką.


Kviečiame dalyvauti:

 • Asmenis, priklausomus, nuo psichoaktyvių medžiagų, baigusius reabilitacijos programą;
 • Asmenis, paleistus iš laisvės atėmimo vietų;
 • Alkoholiu piktnaudžiaujančius asmenis;
 • Socialinės pašalpos gavėjus;


Dalyviams suteikiamas:

 • Socialinio darbuotojo konsultacijos;
 • Psichologo konsultacijos;
 • Socialinių įgūdžių mokymai;
 • Praktinių darbo įgūdžių ugdymas darbo vietoje (virėjo, padavėjo, barmeno);
 • Tarpininkavimas ar kita pagalba įsidarbinant ar įsidarbinus;
 • Motyvuotiems dalyviams suteikiamas laikinas apgyvendinimas;
 • MOTYVUOTI DALYVIAI BUS ĮDARBINTI SALOTŲ BARE "MANO GURU" IR BUS MOKAMAS DARBO UŽMOKESTIS;


Kviečiame asmenis, atitinkančius projekto tikslinę grupę ir neturinčius darbo dalyvauti projekte. Tikimės, kad sutiksite bendradarbiauti ir nukreipsite suinteresuotus asmenis dalyvauti socialinės integracijos projekte taip tvirčiau įsitvirtinant gyvenime.


Jeigu kiltų klausimų ar neaiškumų, skambinkite tel.: 8 672 31194 arba rašykite el. p. neringa@kundra.lt (projekto vadovė Neringa Bateikienė).


 

Vaikų dienos centras „Bičiulis“ dalyvavo ekskursijoje į „Dinozaurų parką“
2018-08-06

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centras „Bičiulis“ bendradarbiaujant su Pagalbos šeimai skyriaus asmenine asistente Diana Smičiene 2018 m. rugpjūčio 2 d. apsilankė „Dino parke“ „Ozo“ pramogų ir prekybos centre.

 

Ekskursija vaikams suteikė neišdildomų įspūdžių ir gerų emocijų, ne tik apžiūrint eksponatus, bet ir smagiai šėlstant ir pramogaujant įrengtose vaikų žaidimų aikštelėse.


Informacija dėl socialinės paramos mokiniams
2018-07-20

Moksleivių tėveliams primename, kad nuo liepos 1 d. prasideda prašymų dėl socialinės paramos mokiniams (paramos mokinio reikmenims įsigyti ir nemokamo maitinimo) 2018/2019 mokslo metams - priėmimas.


Prašymus priima Vilniaus miesto socialinės paramos centro socialiniai darbuotojai.


Atkreipiame dėmesį, kad dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti galima kreiptis iki spalio 5 d.


Išsamesnė informacija apie socialinės paramos mokiniams skyrimo sąlygas.


«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  »


Kauno g. 3, 01314 Vilnius
Tel. (8 5) 233 3986
info@spcentras.lt