Naujienos


Paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo dalinimo grafikas
2018-04-04


Informuojame, kad Vilniaus m. gyventojai, pateikę prašymus paramai maisto produktais gauti, maisto produktus gali atsiimti vadovaujantis pateiktu grafiku.

 

Vėluojantiems maisto paketai dalinami bus balandžio 27-29 10-16 val., Maisto bankas, įėjimas pro vartus Panerių g. 37 (kieme sukti kairėn). Produktų sąrašas.


Kitu laiku ar kitoje vietoje paramos maistu paketai savo dalinimo punkte neatsiėmusiems teikiama nebus – atsiprašome už nepatogumus.


 

Senjorų dienos centro „Atgaiva“ lankytojai dalyvavo Vilniaus universiteto ekskursijoje
2018-04-04

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro “Atgaiva” grupė senjorų lankėsi Vilniaus universiteto bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje pristatomoje parodoje “Už visą auksą brangesnė laisvė!“. Ekskursijos po parodą metu bibliotekos gidas aprodė dokumentus, nuotraukas, knygas, raštus, susijusius su Lietuvos valstybe bei papasakojo jų istoriją. Ši edukacinė išvyka ne tik praturtino žiniomis, bet ir paliko senjorams labai gerus įspūdžius. Dėkojame Vilniaus universitetui už galimybę apsilankyti parodoje ir gidui už mums skirtą laiką, įdomius istorinius faktus bei nuoširdų ir šiltą bendravimą.

 


Esate nedeklaravęs gyvenamosios vietos ir gaunate pensiją? Svarbi informacija jums!
2018-03-29Socialinės apsaugos ir darbo ministerija dar kartą atkreipia dėmesį, kad socialinio draudimo, šalpos ir valstybines pensijų (pirmojo ir antrojo laipsnio, nukentėjusiųjų, mokslininkų), slaugos ir priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinių kompensacijų gavėjai, kurie iki 2018 metų buvo deklaravę gyvenamąją vietą „prie savivaldybės“, norėdami, kad ir toliau nepertraukiamai gautų šias išmokas, iki kovo mėn. pabaigos privalo deklaruoti savo gyvenamąją vietą arba kreiptis į seniūniją dėl įtraukimo į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

Vaikų dienos centro „Bičiulis” lankytojai dalyvavo slidinėjimo pamokoje
2018-03-07

Vilniaus miesto socialinės paramos centro vaikų dienos centro „Bičiulis” lankytojai šių m. kovo 2 d. dalyvavo slidinėjimo pamokoje, kurią padovanojo Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė socialinio saugumo kampanija „Už saugią Lietuvą“ kartu su partneriu „Rimi Lietuva“. Renginio metu vaikai susitiko su garsiais Lietuvos biatlonininkais Roku Suslavičiumi ir olimpiečiu Tomu Kaukėnu, taip pat kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriais dailininkais broliais Algirdu ir Remigijumi Gataveckais. Visiems mūsų vaikams tai buvo pirmoji pažintis su slidėmis ir galime pasidžiaugti, jog visi vaikai išmoko čiuožti.


Nuoširdžiai dėkojame žiemos pramogų parko „Liepkalnis“ instruktorėms Evelinoms, išmokiusioms „Bičiulio“ lankytojus slidinėti bei renginio organizatoriams už nepakartojamus įspūdžius.

 


Senjorų dienos centre „Atgaiva“ vyko Kazio Bradūno ir Lietuvos 100-mečiui skirtas renginys
2018-01-18

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre “Atgaiva” vyko lietuvių poeto, publicisto, kultūros veikėjo Kazio Bradūno 100-čio minėjimui skirtas renginys. Renginyje su savo koncertine programa pasirodė folkloro ansamblis „Dijūta“ (vadovė Rūta Žarskienė) ir poeto K. Bradūno dukra Elena Bradūnaitė-Aglinskienė. Koncerto metu skambėjo minėto poeto jaunystėje pamėgtos literatūrinės dainos, giesmės, instrumentiniu pritarimu išdailinti romansai. Susirinkusieji dienos centro lankytojai galėjo ne tik pasiklausyti gražių dainų ir išgirsti įdomių pasakojimų apie K. Bradūno gyvenimo akimirkas ir namuose gyvavusias dainas iš jo paties dukros Elenos lūpų, bet ir patys padeklamuoti minimo poeto eiles.


Nuoširdžiai dėkojame ansambliui „Dijūta“ ir Elenai Bradūnaitei-Aglinskienei  už nuostabų renginį, kuris tapo dienos centrui pirmu žingsniu minint Lietuvos Šimtmetį.


PADĖKA
2018-01-09

Vilniaus miesto socialinės paramos centras nuoširdžiai dėkoja Vilniaus Rotaract klubo kolektyvui, kuris 2017 m. gruodžio mėnesį organizavo tęstinį socialinį projektą, skirtą vienišiems senyvo amžiaus socialinių paslaugų namuose gavėjams „Šimtas šypsenų daugiau“.

 

Dėkojame, kad praskaidrinote seneliams Šv. Kalėdų šventę, padovanodami jiems ne tik kasdienius maisto produktus, skanėstus ir būtiniausius daiktus, bet ir šiltas šypsenas.


 

Senjorų dienos centre „Atgaiva“ šventinis Naujųjų metų renginys
2018-01-05

2018-01-04 Senjorų dienos centre „Atgaiva“ į šventinį Naujųjų metų renginį susirinko gausus būrys lankytojų. Senjorus sveikino atvykę Garbingi svečiai: Lietuvos ūkio ministras, Seimo narys V. Sinkevičius,  Seimo narys A. Sysas ir Šeškinės seniūnas S. Poškus. Šventinio renginio metu skambėjo nuotaikingos dienos centro ansamblio „ATGAIVA“ dainos bei poezija. VšĮ dienos centro “Išminties erdvės” vaikai dovanojo gražų, dainingą pasirodymą, už kurį buvo apdovanoti saldžiomis rėmėjų dovanėlėmis. Senjorams buvo įteikti l/d “Gelvonėlis” rankų darbo angeliukai ir kitų rėmėjų dovanos. Šventės pabaigoje senjorai vaišinosi darbuotojų keptais pyragais bei arbata.Senjorų dienos centro “Atgaiva” lankytojų dovana - nertos eglutės namuose slaugomiems asmenims
2017-12-21

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centras  „Atgaiva“ antrus metus iš eilės, bendradarbiaujant su socialinių paslaugų namuose skyriaus integralią pagalbą teikiančiais darbuotojais, dalyvavo socialinėje nėrimo akcijoje. Dienos centro lankytojos, turėdamos tikslą pradžiuginti ir tuo pačiu pasveikinti namuose slaugomus asmenis su artėjančiomis šventėmis, šį kartą nunėrė jiems gražias, žaliaskares eglutes.


Esame labai dėkingi mūsų dienos centro lankytojoms už dalyvavimą šioje socialinėje akcijoje.

 


Senjorų dienos centras „Diemedis“ dalyvavo socialinėje mezgimo akcijoje „Sušildykim vieni kitus“
2017-12-15

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centro „Diemedis“ lankytojos antrus metus iš eilės dalyvavo socialinėje mezgimo akcijoje „Sušildykim vieni kitus“, kurią inicijavo Aleksandro Gridino labdaros fondas, ji skirta nepasiturinčiose šeimose augantiems vaikams. Senjorės dovanojo 110 savo rankomis numegztų šiltų  mezginių  vaikams: šalikų, kojinių, pirštinių. Fondo atstovės Daiva Kuliešiūtė ir Inga Laurušonė nuoširdžiai padėkojo socialinės akcijos dalyvėms, įteikdamos senjorėms, dienos centrui padėkos raštus bei kalėdinius gerumo angelus. Nuoširdžiai dėkojame mieloms dienos centro lankytojoms už dalyvavimą socialinėje mezgimo akcijoje.    Senjorų dienos centre „Atgaiva“ Lietuvos floristų asociacijos vadovės Genovetos Zuokienės floristikos užsiėmimas
2017-12-14

Vilniaus miesto socialinės paramos centro senjorų dienos centre “Atgaiva” vyko floristikos užsiėmimas, kurį vedė Lietuvos floristų asociacijos vadovė Genoveta Zuokienė. Užsiėmime dalyvavę dienos centro lankytojai turėjo galimybę pagilinti savo žinias apie Kalėdinių dekoracijų kilmę, prasmę, tam tikras vyraujančias tradicijas, sužinojo kaip reikia paruošti gamtines medžiagas dekoracijoms gaminti, gavo naudingų puošybos patarimų ir įvairiausių idėjų kaip iš natūralių medžiagų pasigaminti gražius šventinius papuošimus. Įgiję vertingų žinių, senjorai pagamino šventines dekoracijas savo namams ir papuošė dienos centro patalpas.


Dėkojame G. Zuokienei už begalinį nuoširdumą, dosnumą medžiagomis, naudingus patarimus floristikos srityje ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo.«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  »


Kauno g. 3, 01314 Vilnius
Tel. (8 5) 233 3986
info@spcentras.lt